Wpis z mikrobloga

Kochani! Odchodzę z Wykopu.

Przed chwilą usunąłem z czytnika RSS główną wykopu, i dodane ludzi którzy serwowali najciekawsze znaleziska.

Minęły już niemal 4 lata jak założyłem tutaj konto, przez ten czas zmieniłem się o 180 stopni, a w zasadzie to Wykop mnie zmienił. Z proplatformeńskiego, nienawidzącego PiSiorów antyklerykała i prawie ateisty stałem się liberalnym katolem :)

Ciężko toczyło się flamewary, ale cieszę się, że kilka osób udało mi się przekonać i pomimo nieprzychylnej i dyskryminującej postawy administracji, trwałem tu broniąc prawd w które wierzę.

Jednak dziś zauważyłem, że Wykop stał się dla mnie niczym stara małżonka, która w zasadzie gada wiecznie o tym samym i puszcza bąki pod kołdrą (ktoś już chyba kiedyś tak napisał). Nie jest już tak fascynujący jak kiedyś a ja muszę zając się własnym życiem i nie mam czasu na siedzenie tutaj.

Dziękuję Wam wszystkim i życzcie mi wytrwania w postanowieniu

P.S. Brakować mi będzie jedynie znalezisk z gatunku: poradników, lifehack, kursów, przepisów (kulinarnych) i filmów dokumentalnych, dlatego jak coś takiego będzie to ślijcie na maila lub gg. Aha i informujcie mnie o manifach :)
  • 9
  • Odpowiedz
@hofi: Tylko życzyć szczęścia i udanej samorealizacji, trzymaj się,

PS

Jak zacząłem tu przesiadywać to tez byłem platformersem i wrogiem
  • Odpowiedz
Żegnaj, hofi. Wygląda na to, że stara gwardia musi ustąpić miejsca nowym. Sam wpadam tu zaledwie od czasu do czasu, kolejnych ideologicznych wojen toczyć się nie chce, a szczerze mówiąc obrzydło mi to wszystko. Z drugiej strony może to przykład tego, że w pamięci utrwalamy tylko te przyjemne wydarzenia. No, nic. Powodzenia :-)
  • Odpowiedz
Do zobaczenia na jakimś proteście. Jak chcesz tego, co wypisałeś, to zapraszam na klid.pl - napisz do mnie maila to Ci wyślę zaproszenie do rejestracji.
  • Odpowiedz