Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak szukac dziewczyn do sponsoringu?
Nie zalezy mi na dupodajkach ktore dalyby mi dupy za np. 300zl/numerek (te cichodajki sie wysoko cenia) bo od tego moge isc na rokse gdybym chcial tylko poruchac, ale o takich ktore bylyby kims w rodzaju mojej dziewczyny za kase.
Nie wygladam zle (szczuply 6/10 mirek here), jestem zadbany, za to niesmialy i malomowny i wiecznie nerwowy i zestresowany, nie potrafie utrzymywac realacji miedzyludzkich dlatego wpadlem na taki #!$%@? pomysl aby placic nawet do 2 tys. miesiecznie jakiejs licealistce (17+ lvl) czy studentce w zamian nie tylko za seks ale tez towarzystwo, jakies wspolne wypady gdzies, zeby miec z kim pogadac itd.
Wiem ze to swiadczy wysoce o moim #!$%@? ale stac mnie na taki zabieg, w sumie nawet nie mam co robic z kasa. (mam 6k na miesiac zarobkow, moze kokosy przy programistach 15k to nie sa, ale mam tez wlasne mieszkanie, samochodu lepszego mi nie potrzeba, za to odczuwam gleboka samotnosc)
Mam tez wlasne mieszkanie dwupokojowe w bardzo nowoczesnym standardzie (warte 420 tys. zl, Warszawa) i myslalem by wynajac je jakiejs studentce ktora mieszkalaby ze mna, nie musialaby placic za mieszkanie, a jedyne co musialaby robic to sprzatac i dawac mi dupy xD Ale nie wiem jak szukac dziewczyn na takie uklady, zeby nie wyjsc na zboka i swira.

PS. Pisze powaznie, prosze tylko o powazne komentarze.Mam nadzieje ze sa tutaj mirki ktore praktykowaly cos podobnego i pomoga bratu w potrzebie.

#tfwnogf #roksa #sponsoring

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak szukac dziewczyn do sponsoringu...

źródło: comment_6MSp17bkqqKTwbOfQPxpcfwgcKU0yVXo.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz sobie znaleźć i do niej zagadać. Na ogłoszenia nie licz bo tam jest sam trzeci sort. Na 17-stki uważaj bo jeśli się wyda to lecisz do pierdla za prostytuowanie dziecka.
Ja swoją studentkę zapoznałem na Pyrkonie, przebierała się tam za jakieś postaci z chińskich bajek, zaproponowałem prosto z mostu i poszło.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet nie próbuj. Trafisz na wyrachowaną manipulantkę, urobi cię jak będzie chciała i skończysz z mentalnym #!$%@? w dupalu. Najpierw się uporządkuj a potem bierz za dupy. I nie licz że jak będziesz przy kasie to każda będzie chętna. Będą chętne żebyś najpierw zapłacił. Bogaty stulej tym się różni od biednego stuleja że ma więcej pieniędzy na płacenie za seks. Ale nadal musi płacić. Nie daj się zwieść tym którzy
  • Odpowiedz
  • 0
@piotr-wojcieszek hahahaha typowa logika rozowych w sensie masz problem to uporządkuj a dopiero potem sie bierz za zwiazki tylko ze w przypadku kobiet to każda czeka na tego ktory jej pomoze. Idz dalej lapac sline w usta i schowaj te swoje moralne przestrogi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem jak odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Na twoim miejscu wszedłbym na forum garsoniera i próbował tam pogadać z doświadczonymi facetami.
Tutaj dostaniesz gównoporady w stylu piotr-wojcieszek.

W każdym razie bardzo polecam, byłem kiedyś w Twojej sytuacji (no dobra, kilka razy więcej zarabiałem) i zamiast zrobić to co planujesz to naiwnie szukałem "miłości", wpadłem w depresję i teraz jestem totalnym przegrywem.

Więc nie rezygnuj ze swojego pomysłu oczywiście pamiętając o
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo nie polecam takiej zabawy, znam czlowieka ktory uskutecznil to o czym piszesz potem laska go szantazowala (mial nawet prokuratora na glowie za zekome sutenerstwo). Ostatecznie nic mu nie zrobili z tego co wiem ale teraz kazdy kto go zna o tym wie (i ma go za jakiegos alfonsa wykorzystujacego mlode dziewczyny) pisali o tym nawet w gazetach bo jego matka to znana lekarka xd
  • Odpowiedz