Wpis z mikrobloga

@Metiu1231: W stosunku do PiS nawet anarchia jest chyba dobra alternatywa. Z partii w Sejmie, wszystkie bylyby lepsze. Nawet Gowin bez kregoslupa czy Kukizowcy-#!$%@?
  • Odpowiedz
@Metiu1231: w zamian za pis to nawet razem czy psl może być. Nie ważne brak kompetencji czy głupota. Pieniądze się odrobi. Problemem jest bolszewizm i równia pochyła do rządów autorytarnych. Jedyna szansa, że dyktator zejdzie i jego bolszewickie psy zeżrą się nawzajem
  • Odpowiedz
@Metiu1231: Wszystkie zmiany sadow, gdzie potrzebne sa reformy procedur a nie przejecie na wlasnosc. To rozwala kraj w ktorym mieszkam i kieruje go na wschod. Do tego mnie osobiscie reforma o ziemi, bo chcialem kupic wiekszy kawalek dzialki rekreacyjnie i nie moge teraz. Do tego socjal ktory idzie z moich podatkow a moglby isc na splate dlugow. Tak mozna dluzej, ale nie oczekuj ze bede robil ci liste ;)
  • Odpowiedz
@Metiu1231: odczuwam to jako zamach na porządek prawny rzeczypospolitej, więc na moje bezpieczeństwo - najważniejsze co państwo ma do zaoferowania.
szukasz jakiejś nowej retoryki, że jak mi nie jest źle to mam się zamknąć? baaa, ja nawet 500+ dostaję. tylko że ja nie z tych których się kupuje.
  • Odpowiedz
@gwynebleid: @Knurlandianin: Nie rozumiem troszeczkę waszego zdenerwowania, spójrzcie, że ja tylko zadaję pytania, a wam rośnie jakieś przekonanie, że jestem byłym ubekiem albo gnidą pisowską. W tym kraju właśnie sporo jest takich osób, które od razu oceniają Cię z góry, po tym, że docenisz coś w jednej partii, a w drugiej zanegujesz. Strasznie tego nie rozumiem, rozmawiałem o tym z wieloma osobami i koniec końców dochodziliśmy do wniosków,
  • Odpowiedz
@gwynebleid: najpierw niech się katowiccy sokisci i policja uporają z gangami złodzieji w nocnych a potem porozmawiamy o powrocie pociągów miedzynardowych note: Słowacji to też dotczy
  • Odpowiedz