Wpis z mikrobloga

#xiaomi #mi5x #mi1a

Jak ktos sie napalal na MI 1A z Polskiej dystrybucji, to tak srednio bym powiedzial.
Oficjalni dystrybutorzy maja po 1300zl.
Proline i pewnie sferis, oraz reszta "mniejoficjalnej" bandy po 1200zl (wersja 4/64)

https://proline.pl/smartfon-xiaomi-mi-a1-4gb-64gb-lte-black-dual-sim-polska-dystrybucja-p1138987
PurpleHaze - #xiaomi #mi5x #mi1a

Jak ktos sie napalal na MI 1A z Polskiej dystrybu...

źródło: comment_e6jtPJxRBNXIbyFPJCqT7CHbCTRSSt8z.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bialy_Mis: kto bedzie chcial sobie znajdzie, poza tym zaraz sie zleca wykopki i bedzie:
- hurr durr masz tu linka z kodem obnizka, najlepszy sklep w chinach, mam horom curke kup z mojego refa.

( )
  • Odpowiedz
@pestis: to jest to samo, tylko mi5x nie ma pasma LTE b20 i poki co nie ma global miui, a takze zablokowana jest mozliwosc odblokowania (wiwat jezyk polski) bootloadera. Wiec zeby zainstalowac miuipolska trzeba bedzie troche poczekac. Tak to zostaje ci obecnie siedzenie na china miui, albo na jakims smieciowym romie.

Jesli mialbym kupowac teraz to bralbym 1A z czystym androidem, zawsze mozna zainstalowac miui jesli ktos ma ochote.
  • Odpowiedz
@pman: nie ma problemow z instalacja na starych nexusach, wydaje mi sie ze ludziska cos ogarna w temacie. Oczywiscie telefon jest dosc swiezy, ale to raczej nie problem.
A te googlowe telefony maja zazwyczaj spore wsparcie spolecznosci.
Ja to sie zastanawiam kiedy ktos sprobuje ogarnac soft od aparatu, na tyle zeby sie te bidoki z xiaomi pochowaly ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziomek00725 ta gwarancja to trochę szkoda gadać. Sklep spoko jest ale jak przychodzi co do czego to trzeba do Chin wysyłać, radzę poczytać a wtedy polecać. Żeby nie było, mój były już mi5s plus leciał do Chin poczta polską ( ),
  • Odpowiedz