Wpis z mikrobloga

Mirki jakieś porady dotyczące dziekanki na #pwr #w4? Mam taką sytuację,że mam prawa do zapisu na 3. semestr ale mam trochę ECTS'ów w plecy. Z 1. semestru mam jeden przedmiot , a z 2. aż pięć. Teraz właśnie zastanawiam się nad dziekanką ale nie wiem właśnie co wybrać. Jak wezmę na nadchodzący zimowy to będę mógł wszystkie przedmioty poprawić czy tylko ten z 1. sem? Lepiej brać na dwa sem czy iść teraz na trzeci i po trzecim brać? Dodam,że bardziej zależy mi na przedmiotach z drugiego semestru.
  • 8
  • Odpowiedz
@CzosSosnkowy: jeśli masz prawo do zapisów to idź na 3 semestr, zdaj ile się da, popraw to co masz z pierwszego semestru i jeśli nie starczy Ci pkt na 4 semestr to idź na dziekankę z możliwością realizacji kursów z 4 semestru.
  • Odpowiedz
  • 0
@YourNightmare właśnie okazało się,że jednak nie mogę iść na 3. semestr ze względu na ECTS'y. Teraz mówili, żebym normalnie się zapisał podczas zapisów a po korektach przyniósł dokumenty do dziekanki :/. Wyszło,że każdemu przydzielane są terminy zapisów bez względu na sytuację z ECTS'ami. Nie rozumiem trochę czemu mam się zapisywać.
  • Odpowiedz
@CzosSosnkowy: Nie. Jak idziesz na dziekankę i powiedzieli Ci, ze masz zapisać się na wszystkie kursy z 3 tzn, że będziesz robił wszystkie kursy na które jesteś zapisany. Jak nie chcesz robić jakiś kursów to się na nie nie zapisuj ale chyba o to Ci chodzi, żeby na tej dziekance jak najwięcej tych kursów zrobić.
  • Odpowiedz