Wpis z mikrobloga

Tymczasem w sobotę w #sanok zainaugurowano oficjalnie sezon w słowackiej 2 lidze hokeja. KH 58 Sanok po 2 meczach z 2 punktami za zwycięstwo po dogrywce zajmuje 7 miejsce w grupie wschodniej 2 ligi - tabela
Po skrótach widzę że poziom nie jest jakoś wiele niższy od meczów w phl, a najsmutniejsze jest to że kibiców przyszło tyle ile na całą kolejkę phl razem wziętą - ok 2500 ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hokej
alienv - Tymczasem w sobotę w #sanok zainaugurowano oficjalnie sezon w słowackiej 2 l...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alienv: Pomimo, że nie przepadam za Sanockim klimatem to trzeba przyznać, że głód hokeja to był tam zawsze. Zawsze była dobra frekwencja i szkoda, że z tak ubogiej ligi jaką jest #phl odpadła drużyna z dużym potencjałem. Niech im się wiedzie jak najlepiej.
  • Odpowiedz
@alienv: przypomnisz mi dlaczego Sanok skończył w II lidze słowackiej? Wiem, że szły wały w poprzednim zarządzie, ale teoretycznie powołali nowe Towarzystwo Sportowe, a wystartować w lidze nie chcieli? Czy PZHL coś tutaj namieszał?
  • Odpowiedz
@xstempolx: dla nich tak, poziom wyższy niż w u nas w 1 lidze to będą mieli z kim pograć. dla nas średnio bo kolejny silny ośrodek by współtworzył i wzmocnił naszą ligę.
@hokejowy: czemu nie przepadasz? potencjał mają faktycznie, zwłaszcza w mieście gdzie jest ~40tyś mieszkańców zebrać 2tyś na mecz to wyczyn.
@Napleton: chcieli grać w PLH odrazu - bez 1 ligi. Nie dostali na to
  • Odpowiedz
@alienv: Denerwują mnie ich wypowiedzi na pewnym portalu który ma w nazwie hokej i net ;) Nie można oceniać całości poprzez pojedyncze osobniki, ale najwięcej krzykaczy i hipokrytów było właśnie z Sanoka. Ot taka moja prywatna opinia.

Co do frekwencji to wydaje mi się że też częściowo wpływ ma na to brak konkurencji. W Tychach, Kato czy Krakowie jest silna konkurencja ze strony piłki, siatkówki i kosza. (nie chce tu
  • Odpowiedz
@hokejowy: komentarzami nie ma co sie przejmować, jak będziesz je czytał to wychodzi ze Cracovia wcale nie ma zgody z Tychami ( ͡º ͜ʖ͡º) Na szczęście poza internet to nie wychodzi wiec luz.

Co do frekwencji to coś z tym jest. Hokej ma słaby poziom to przegrywa z innymi dyscyplinami, widać po tym że na chl przychodzi sporo więcej osób. Nie raz zresztą na meczu
  • Odpowiedz