Wpis z mikrobloga

@adrian0698: XDDD

Zawsze jak widzę, że ktoś ma jakiegoś, losowego, na siłę wepchniętego polaka w skłądzie, albo nie daj bur, np nazwę w stylu 'HUSARIA RZESZUW', to podwaja mi się percepcja i staram się 3x mocniej, żeby go #!$%@?ć XD
  • Odpowiedz
@adrian0698: Nic, zrobiłem tylko SBC hybrydy ligowe i hybrydy narodowe, tam są paczuszki jak złoto, na to wydałem pewnie z 40k-60k - zarobione na meczach z early access (+premia 1000 z katalogu) i snajpowaniu
  • Odpowiedz
SBC hybrydy ligowe i hybrydy narodowe


@Kanken: Robiłeś to sam z siebie czy miałeś jakieś info z internetów odnośnie jakich graczy wybrać? Ja wczoraj siedziałem niecałą godzinę nad pierwszym zadaniem z rare fives i ciężko mi było rozkminić co najtaniej kupić.
  • Odpowiedz
@Kanken: zrobiłem jedną i drugą grupę SBC, i najlesze karty overall 83 i 84 Bernardo Silva xD... Zwróciło się i trochę zarobiłem, ale majątku te SBC mi nie dały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kanken Ja np. mialem w tamtyk roku OTW Milika i jak na swoja cene to bylem zadowolony. Silny, w miare szybki i mial dobre glowki to czesto z wrzutek ratowal mi mecz.
A co do SBC to sa tak zrobione, aby przynajmniej wyjsc na zero. Nie slyszalem jeszcze, zeby ktos byl wiecej niz 2-3k na minusie. Ale tak czy siak gratuluje trafow.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@skreecz Najmocniejsze co się dało zabudować za tę kasę, jak pojawi się kupa IFów to będę miał bardziej zróżnicowaną druzyne

@mat1989 Właśnie moje spostrzeżenie po zagrania kilku meczów w early access, to, że kiedy grałem przeciwko zawodnikom z ewidentnieocniekszymi piłkarzami, po prostu odstawali, robili NAPRAWDE wielką różnicę, nie mówiąc nawet o tym, że poza wypożyczonym Neuerem żaden GK sobie u mnie nie radził

@pieczarrra Pewnie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Kanken: nie rozimiem tych ludsi co wydają hajs na ify czy drogie karty. Ja miałem w Fifie 17 skład warty 60k (z czego za 40k byl kupiony Fekir 86 ST) i grałem w 1 lidze i spokojnie się utrzymywałem. Przecież od dawna wiadomo, że ify nie dostają takiego boosta jak normalne karty. W skladzie miałem nawet jednego srebrnego, a grał lepiej niż naingollan.. Zarobiony hajs sprzedawałem kumplom, którzy byli w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@onmatopeja No ale piszesz mi to żeby mnie pouczyć, zeby nie wydawać pieniedzy na Fifę? Wiem to XD nic nie wydałem na ten skład, sam potępiam kupowanie pkt, bo to odbiera zabawę. Po trafieniu w paczkach kilku mocnych piłkarzy gdzies z tyłu głowy się zawiodłem, że nie będę miał już aż takiej frajdy z odkrywania dobrych kart, że średnim statystykami
  • Odpowiedz