Wpis z mikrobloga

Mirki #rozdajo

Przez ostatnie 4 tygodnie pracowałem nad zebraniem w jednym miejscu wszystkiego związanego z wyborem właściwych opon zimowych. Myślę że lada tydzień/dzień wielu z nas stanie przed wyborem właściwego ogumienia zimowego, nieważne czy to nowego czy używanego. Nie robiłem tego tylko dla siebie tylko wiem, że sporo mirków i mirabelek szuka informacji na ten temat (zwłaszcza teraz). Na prawdę włożyłem w to duże serca i przede wszystkim czasu zarywająć nie jedną nockę.

Wykopiecie?

https://www.wykop.pl/link/3935575/testy-opon-zimowych-2017-kompendium-wiedzy-od-a-do-z/

Wśród wszystich wykopujących rozlosuję przez #mirkorandom osobę, która otrzyma ode mnie nowiutki elektroniczny miernik grubości bieznika oraz innych rzeczy (foto poniżej). Mam nadzieje że się przyda.
adnim - Mirki #rozdajo 

Przez ostatnie 4 tygodnie pracowałem nad zebraniem w jedny...

źródło: comment_q0VkQdSu6mrtXaUV5RuFllU1KXXaUn9S.jpg

Pobierz
  • 13
Polecam i życzę miłej lektury. Żeby przeczytać wszystko potrzeba będzie ładnych parę godzin.
Fajnie jest Tworzyć coś z myślą o innych, wiedząc jednocześnie że pomagam "zapewniać" bezpieczeństwo.
Ważna rzecz. Proszę osoby wykopujące o plusowanie tego wpisu, bo #mirkorandom jak sprawdziłem losuje tylko osoby z microbloga. W przeciwnym wypadku będę musiał napisać własnego randoma wśród wykopująych i nagram filmik, żeby nie było że ustawione.
@adnim: O ciekawe czy to nie manipulowanie głosami?
A mirki jak zwykle zrobią z siebie dziwki za rozdajo o wartości 15 zł.

Skopiuję swój komentarz z znaleziska, może się ktoś zastanowi zanim wykopie:

Sorry ale co to za śmieszne "testy" przepisywanie danych producenta i rozpisywanie się na temat parametrów które podaje producent na nalepce to test?

Opinie kierowców skąd są brane? Z oponeo? Nawet żadnego nicka nie ma, a wszystkie opinie