Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mno kompot. Wczoraj na grzybobraniu zgubiłem moje poczciwe #xiaomi mi4, o braku telefonu zorientowałem się godzinę po wejściu do lasu...Telefon mimo deszczowej pogody znalazł się sprawny dziś po 24h.. :)
PS. Polecam xiaomimirki zarejestrować się w chmurze xiaomi, w wypadku zguby macie możliwość zdalnej blokady telefonu z wyświetleniem dowolnej informacji np. Kontaktem do was. Opcja find device natomiast nie grzeszy dokladnoscia, przynajmniej nie w moim przypadku.

#grzyby #telefony #xiaomi #mi4
WTFaydh - Mirki pijcie ze mno kompot. Wczoraj na grzybobraniu zgubiłem moje poczciwe ...

źródło: comment_dQwzOZFTOcUOHwswDNLydgDpfOGVd0n7.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Smil0don: faktycznie, nie wiedziałem tego wcześniej. Jest opcja blokady, wylogowania, lokalizacji, nie widzę tylko blokady z komunikatem dla potencjalnego znalazcy jak to jest w przypadku xiaomi.
  • Odpowiedz
@WTFaydh: Da się też na jakiś czas uruchomić dzwonek, nawet gdy był wyciszony - w twoim przypadku na pewno by to ograniczyło czas szukania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale i tak super że się znalazł!
  • Odpowiedz
@Smil0don: da się i to robiłem (w xiaomi też jest) ale za 1h przeszedłem naprawdę spory obszar w terenie dużo bardziej zalesionym niż na zdjęciu. No fart, już go spisywałem na straty, duplikat SIM już zamówiłem i miałem siąść zamówić nowy telefon :)
  • Odpowiedz
@blantek: znalazła go jakaś kobieta i przekazała nam w lesie bo widziała że szukamy czegoś innego jak grzybów :) trafiłem na uczciwa osobę i nawet gdybysmy się nie spotkali na miejscu to myślę że by się do mnie odezwała - nas ekranie blokady był kontakt do mnie.
  • Odpowiedz
@WTFaydh: No to albo w tym lesie były autokary ludzi albo mozesz próbować szczescia w lotto.
Znalezc telefon w lesie... chyba ze to na jakims szlaku turystycznym bylo
  • Odpowiedz