Wpis z mikrobloga

@Pan_Seba: Radkowi nie należy się 150 zł za cały dzień pracy, a grubasowi należą się "zarobki" na poziomie kilku tysięcy dziennie po 3 latach "ciężkiego" streamowania? Tak przed chwilą tłumaczył się ten zakłamany, chytry i skąpy tucznik, który codziennie wyłudza kilka tysięcy na cele, których nigdy nie realizuje.

Jeśli świniakowi nie odpowiada praca Radka (czy wcześniej Guzika, któremu też sypnął 100 zł po dwóch/trzech dniach remontu), to niech sobie weźmie ekipę i zapłaci jej kilkanaście tysięcy.

#grubyoszust
#danielmagical
  • 12
@tenportaltodno: Nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi. Chodziło mi o arogancję i wybujałe ego grubasa.

Z jednej strony chytry tucznik uważa, że 150 zł dla Radka to aż nadto (bo w sumie nic wielkiego nie zrobił), z drugiej przekonuje że należą mu się jego obecne "zarobki", bo streamuje od 3 lat i zasłużył.

Jeśli nie odpowiada mu praca Radka czy Guzika, niech weźmie ekipę i zapłaci jej 100 razy tyle.

W sumie szkoda,
@MorelowyMorel: Dokładnie... Szkoda, że w towarzystwie grubasa są same lizodupy, które za darmowe jedzenie siedzą i tolerują zachowanie aroganckiego świniaka.

Taki Guzik, Radek, Małysz, Arsen, Pezet i cała reszta powinna zostawić tucznika już dawno temu. Nawet matka powinna #!$%@?ć go ze swojego mieszkania i niech sobie streamuje z Agusią.
@cris-raven: Pisałem o całym pokoju i łazience (którą też mieli kończyć).

Poza tym odsyłam do wcześniejszego wpisu - chodzi o wybujałe ego skąpego i chytrego grubasa.

Wg. świniaka Radkowi nie należy się 150 zł za cały dzień jako takiej pracy (nakładanie gładzi, wynoszenie/przesuwanie mebli, robienie zakupów, pilnowanie streama, itp. itd.), a WIELKIEMU STREAMEROWI należą się tysiące za załatwianie prywatnych spraw i wyłudzanie hajsu na nierealizowane cele "bo streamuje już 3 lata