Wpis z mikrobloga

@BadWood: wytłumacz mi co jest złego w Taszkiencie? Ja na tyle polubiłem, że zostawiłem w porcie. Tylko kapitana muszę ogarnąć z powrotem (bo obecny poszedł na Chrabąszcza). Ale mod na doładowanie silnika, naprawka, konkretny kapitan i jest naprawdę przyjemny.
@system_shock mi subiektywnie taszkient po zmianach nie podszedł - trochę za słaby jak dla mnie na swój tier. Na t8 pasował idealnie bo miał też inny mm i lepiej radził sobie z mniej opancerzonymi przeciwnikami. Teraz możesz strzelać z taszkienta do Kurfursta przez 10 minut i tylko liczyć na pożary bo zwykła salwa potrafi zadac nawet śmieszne 200-300 punktów dmg a wrogie pancki potrafią zrespic praktycznie cały dmg który za ten czas
@system_shock także ja taszkienta zostawiłem w porcie jak każdy wysoko-tierowy okręt ale nie zapowiada się na to, że prędko nim zagram - jeśli mam do wyboru Fletchera na tym tierze to wybór jest prosty a gra o wiele przyjemniejsza :p
@BadWood: szanuję opinię popartą argumentami.
Prawda, że trzeba włożyć znacznie więcej wysiłku, by zbliżyć się choć do wyników, które na Chabarowsku robi się znacznie łatwiej. Jednak mimo, że dział jest mniej - to wciąż te same, co tier wyżej (minimalnie wolniejsze pociski). Osobiście chwalę sobie buffowanie przeładowania kosztem obrotu dział na nim, wraz z BFT robi się 4 sekundy (plus polepszone AA). W dodatku, jako, że pływałem tylko i wyłącznie z