Wpis z mikrobloga

Próbuję skonfigurować livepolishtv, ale zarówno na laptopie jak i #mibox podczas tworzenia playlisty wywala błąd "Livepolishtv error. Check te log for more information", a log pusty... Coś robię źle czy po prostu nie działa?
#kodi
  • 12
@Dozorca: Log nie może być pusty, po uruchomieniu Kodiego zapisują się tam logi uruchomieniowe. Sprawdź czy na 100% sprawdzasz log w dobrym folderze. Na PC jest w C:\Users\Nazwa_Usera\AppData\Roaming\Kodi\kodi.log
@Dozorca: instalowałeś wtyczkę bezpośrednio z pliku zip czy z repozytorium 'ramic'? Wygląda na to że brakuje ci modułu, którego potrzebuje wtyczka do uruchomienia. Prawdopodobnie jest to script.module.ramic. Spróbuj zainstalować repozytorium Ramic i z tego repozytorium zainstalować wtyczkę, a nie bezpośrednio z pliku plugin.video.LivePolishTV-*.*.*.zip, wtedy powinny zainstalować się potrzebne moduły
@kodiwpigulce_pl: Zmieniłem już wcześniej, bo czytałem gdzieś na githubie, że może być problem z polskimi znakami w ścieżce. Na laptopie ustawiłem dysk D:\ a na miboksie folder Download w pamięci wewnętrznej. To samo...

Chyba na spokojnie wrócę do tematu wieczorem.