Wpis z mikrobloga

  • 2
Potrzbuje porady związanej z #urzadpracy Zacząłem pracę i w ten dzień czyli pierwszy dzień pracy miałem dostać umowę na czas określony. Jednak w międzyczasie dowiedziałem się że w zakładzie jest brak toalety i pali się papierosy co zmusiło mnie do zrezygnowania z owej pracy lecz nie podpisałem umowy bo była w przygotowaniu. Ofertę pracy dostałem z urzedu pracy i tam się na następny dzień udałem z moimi roszczeniami. Teraz każą mi iść i podpisać umowę ale ja nie mam zamiaru tego robić bo uważam że facet będzie się wypierał i narobił mi problemy w papierach. Ponoć mam 7 dni na popisanie tego. Co robić? #praca
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Chudzinx to może później ale co grozi mi jeśli nie podpiszę tej umowy bo ponoć bez mojego podpisu jest załatwiony zus. No paranoja bo tak twierdzi babka z urzedu pracy.
  • Odpowiedz
@TomgTp: ja musiałem się zwolnić bo na komputerze do którego trzeba było wprowadzać wysyłane produkty spali Rosjanie bo był poza zasięgiem kamer, masz kupę kodów kreskowych do zeskanowania i co, śpi półnagi Ivan 150kg z petem w ryju
  • Odpowiedz
@TomgTp: idziesz do urzędu, informujesz, że niema tam toalety i jak ma się to do warunków pracy, jak baba coś gada to żądasz rozmowy z kierownikiem tego przybytku.
Druga wersja, idziesz do Janusza ze skierowaniem i on wpisuje, że się nie nadajesz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@turok2016 ale ja się nadaje. To on #!$%@?ł i nie będzie mi tu teraz wypisywać bzdur. Pójdę do kierowniczki chyba bo #!$%@? idzie z nimi dostać. Czuję się jak żywa piłka.
  • Odpowiedz