Wpis z mikrobloga

@MKULTRA: Co do wpisu Perlo (którego nie zawołam, bo się trochę zirytował i zablokował mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ):

ojej ktoś się interesuje CS:GO! no siara w #!$%@?


Źle mnie zrozumieliście, a zwłaszcza OP, który od razu się trochę "zapowietrzył" i rozpoczął temat pieniędzy, a potem gównoburza się już potoczyła (cóż, mogłem to od razu sprostować, ale też mnie poniosło, przepraszam).

Sam gram w gierki dla relaksu, swego czasu byłem nawet milionerem w jednym MMORPG, [znalazłem ekonomiczną lukę w rynku] i nie widzę nic złego w zarabianiu jako takim, wyluzujcie.

Czytaliście tematy ze screena? Przecież to dokładnie takie same "analizy" jak na tagu #kryptowaluty. Coś tam sobie gdybacie, tylko kresek nie rysujecie. Nie wyśmiewam tego, po prostu śmiesznie to wygląda w zestawieniu z januszowymi analizami krypto, nie przekonacie mnie, że to były full profeska analizy sceny esportowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet nie wiedziałem, czy OP prowadzi biznes z tym związany, bo to nie ma nic do rzeczy! Same wpisy były śmieszne! Trochę dystansu do siebie :)

Co do poprzedniego tematu, bo w zalewie gównoburzy nawet się nie wypowiedziałem merytorycznie:
Z OPem się zgadzam, też mnie śmieszą wpisy w stylu

NO MIAŁO WZROSNĄĆ A SPADŁO, TROCHĘ SZKODA, NA SZCZĘŚCIE MAM TAM TYLKO 137zł, JAK MYŚLICIE, WZROŚNIE TERAZ?

Z jednej strony śmieszne, z drugiej - to dobrze, że ci licealiści czy janusze inwestowania (sam wciąż takim jestem) zaczęli coś robić. Większość pojanuszuje i się znudzi, jeden na dziesięć w tym zostanie i może nawet będzie w tym dobry. Na pewno lepiej, niż gdyby wydawał wszystko na fajki z kolegami za szkołą.

Pozdro, @Perlo nie nerwuj się tak, jako bordo powinieneś mieć wyrobioną rezystancję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4