Wpis z mikrobloga

@bidzej: Co złego jest w takiej cytrynie ?? Dobrze wyposażone, jak jedziesz sam to i przestronne, a znając francuzów to i pewnie wygodne.
  • Odpowiedz
@yogmean: Ale wpisuj VIN w treści, wykop dosyć łatwo się wyszukuje, przez co właściciel szukając vinem w google znajdzie ten piękny obrazek.

VF7NC9HP0CY541844 albo VF7NC9HPOCY541844 CITROEN KRĘCONY Starachowice
WDD2120251a171432 Mercedes KRĘCONY

Pamiętam jak sobie auto szukałem, kilka właśnie przez tego typu strony odpadło (w niektórych krajach da się za free sprawdzić, np. Dania).
  • Odpowiedz
Ja to się tylko tak zastanawiam jakim trzeba być debilem żeby kręcić licznik auta na sprzedaż w Polsce skoro teraz jest wprowadzona ewidencja przebiegu przy każdym przeglądzie rejestracyjnym.
  • Odpowiedz
@toshibaas: Akurat ukradłem graficzkę z bezwypadkowe.net tak że spokojnie bo jest całe forum o takich akcjach 28k użytkowników każdy kto szuka auta i sprawdzi historie (koszt 15-30 cebulionów) i znajdą taką "okazje" daje jako info dla innych, nie ważne czy to kręcone\wypadkowe tak że myślę że google od razu tam kieruje a ja nie chce im podkradać pracy. Wrzuciłem bo to prawie rekordzik i aż kopara mi opadła ( ͡
  • Odpowiedz