Wpis z mikrobloga

@Maglev: no czy warto , wiem - ze nissan zoe dostaje baterie w zestawie a gdy ta się wyczerpie - mozna nowa kupic za 800 euro. chodzi mi raczej o to - czy ktos miał stycznosc z tymi autami - opowiesci producentów - kontra uzytkownicy.
@Jestem_Tutaj: chodzi o to, ze do 8 tysiecy euro - kupię juz zarówno zoe jak i leafa rocznik 2015. w tej cenie za ten rocznik to dobra okazja - zero opłat za podatek drogowy, ładowanie auta za darmo, niskie ubezpieczenie - mam wiele korzysci w Irlandii z tych aut a przemieszczam sie jedynie dom - praca- zakupy - dom.
myslalam o tym by kupić ta toyotę hcr w hybrydzie - nowa kosztuje 28K euro - 8K zapłaciłabym w gotówce resztę wrzuciłabym na kredyt - ale czy warto?zrezygnowałam - uznałam ze lepiej nie bawić się w kredyty tylko po to by mieć to auto... i znalazłam własnie tego zoe i leaf'a w dobrej cenie... ale bardzo malo informacji jest w necie na temat tych aut, nie chciałabym sobie strzelic w kolano wrzucając
mean-cat - myslalam o tym by kupić ta toyotę hcr w hybrydzie - nowa kosztuje 28K euro...

źródło: comment_9wmBvQB4IFyOvoAfttgpxjGUvQYWLwCb.jpg

Pobierz