Wpis z mikrobloga

Mam 23lvl gram sporadycznie chyba od czerwca. Nigdy nie mogłem walczyć w gymach bo siedziały tam poki z kosmosu podkręcone do nie ogarnięcia. Dziś jakie zaskoczenie mnie spotkało. Siedzą poki normalne, silne, słabsze. Rozwaliłem 3gymy zółtym. Więcej mi sie nie chciało. Są też nowe nicki graczy trzymających te poki. Normalne nicki a Nie abcd1, abcd2 abcd3.
Czyżby poleciały bany? Ktoś słyszał, ktoś wie?
Wrzucam krowę która mi sie dziś wykluła. Lekko zgniłem, jak jej suty latają ( )
#pokemongo
Pobierz
źródło: comment_i0CzXOCvfMSJk5AQtSx3oCdNEEf0bbYt.jpg
  • 10
@Hunchbacked: Od czerwca, czyli tak raczej po reworku gymów. Jeśli tak, to nie widziałeś silnych pokemonów w gymach ;)

A tak w ogóle to co to znaczy, że pokemony w gymie były za silne?
Nawet wtedy wystarczy(ło) mieć 6 pokemonów, które sklepią dobrego Vaporeona, wiadro tabletek i miksturek i każdy gym się dało odbić. Może koło 15 poziomu, bez mocnych pokemonów (ze trzy miały powyżej 1k CP, i to jakieś Jynx,
@severson: Ja akurat wkładam najmocniejsze poki, ok. 2000k do jak największej ilości gymów. Aby stały jak najdłużej i w ten sposób mieć złotą odznakę. Wtedy w takiego gyma mam więcej itemów (przy 7 dniu pow. 30 sztuk) oraz więcej xp za kręcenie. Teraz mam 9 złotych gymów w mojej okolicy domu i pracy.