Wpis z mikrobloga

@Szaryy: kariera trochę jest inaczej zrobiona, nie ma draftu itp. i całośc jest w online'owym hubie. Gameplay spoko, nie ma aż tak dużo zmian, ale wygląda na to, że responsywność większa i obrona fajniej działa, gałka prawa już nie jest od steali tylko od obrony. Zlikwidowali też pasek rzutu przy layupach (co według mnie jest słabe, to było fajne w 17) i chyba zjechali procenty na rzutach. Może też inny celownik
@mrzyn: Hajs leci wolno, a punkty umiejętności szybko drożeją - tak było już w 2k15, którą intensywnie ogrywałem. Prawdę mówiąc nie grywam online, a nie rozpatruję gry offline w kontekście pay to win - po prostu, żeby osiągnąć lepsze wyniki i statsy potrzebuję więcej czasu i tyle. Jeden uzna to za wadę, inny za zaletę.
@Boski_Szymon: Mi również średnio podchodzi MyPark itd, ale fajnie byłoby mieć dobrego gracza do samej kariery. Liczę, że nie będzie żadnych cyrków z MyTeam, bo na tym mi głównie zależy.
@mrzyn: Zawsze najpierw gram karierę zawodnikiem, a gdy już nauczę się grać, to przechodzę do kariery managera, biorę Chicago Bulls i zdobywam siódme, a potem ósme mistrzostwo :) W tym roku może być jednak słabo, bo roster Bullsów słabiutki :D