Wpis z mikrobloga

@OmarBongo: co mi po jainie, jak mi gość gra 2x w jednej grze Tiriona na ryj xD Zagrałem w życiu 94 areny, średnia zwycięstw 4.3. Chyba czas sobie dać spokój i golda odkładać na przygody po prostu.
  • Odpowiedz
jak nie masz średniej 6/7 to lepiej zbierać na karty e tradycyjny sposób


@OmarBongo: tyle, że ja uzależniony od aren jestem. Widzę 150 golda na liczniku to zanim pomyślę mam już kupiony bilet na arene. xD trochę emocji w porównaniu do nudnego klepania w constructed wyuczonymi schematami i jechania na masę przy tym 55-60% WR żeby dojechać do legendy. Przecież to się zaciosać można grając tylko constructed.
  • Odpowiedz
@OmarBongo: E, przy 3/3 już jestem prawie na 0, minus "stracony" czas. Przy 4 winach chyba jest break even z tego co pamiętam. 6/7 winów to chyba do tego, żeby granie aren było samowystarczalne, tj. kończę jedną i za golda z nagród odpalam kolejną.
  • Odpowiedz
@Drmscape: 3 winy są break even, 7 gwarantowane 150 zwrotu. Myślę, że koło 6 średniej jest już break even. Ja przy 5,55 średniej jestem średnio -20 golda/run, ale jak robisz questy i cos tam klikasz constructed to koło 5 powinno być wystarczająco by mieć golda ile trzeba by grac caly czas.
  • Odpowiedz
@Drmscape: Polecam kanał Grinning Goat na YT/Twitch, jak mam czas to oglądam to co tam wrzucają na pauzie tj. jak jest jakaś ciekawa tura to zatrzymuje, myślę co ja bym zagrał i potem patrzę czy grają tak samo czy inaczej.
  • Odpowiedz