Wpis z mikrobloga

Mirki z #warszawa, jakie pieniężne internety polecacie do wynajmowanego mieszkania ( #pragapoludnie )? Vectra nie ma instalacji, Orange (neo) oferuje coś do 20mb/s za zbyt duże hajsy jak na mój rigcz (79,99 PLN), a poza tym nie wiem co sprawdzać, bo jak chce grać w #lol, to tylko kablowy szanuję. Pozdro, #sloiki
  • 16
  • Odpowiedz
@strikingsurface: zastanawiam się nad tą Vectrowską LTE, ale skoro sami piszą, że opierają się na technologii PLAY, to nie wiem, czy lepiej nie próbować u źródła? choć zdania o zasięgu w PLAY nie mam najlepszego (przynajmniej jeżeli chodzi o telefony)
  • Odpowiedz
@ponycjusz: ja na telefonie jakoś nie narzekam na LTE w Warszawie jeśli chodzi o playa.
najtaniej będzie jak ogarniesz sobie sam modem LTE i znajdziesz jakiegoś prepaidowego nolimita - nie koniecznie od playa. teraz to chyba wykopki a2 polecają.
  • Odpowiedz
@ponycjusz: misiu kolorowy, ogarnij stronkę BTSearch albo apkę na Androida - to wyszukiwarka stacji i anten m.in GMS czy LTE, jak robiłem w Strefie Usług Orange w MM, to szukaliśmy tym programem najlepszych połączeń od miejsca zamieszkania klientów do stacji, jeśli chodzi o LTE.
  • Odpowiedz