Wpis z mikrobloga

@Techies: Kiedyś też wchodziłem na Komixxy.pl, ale ta strona zeszła na psy, gdy leniwi użytkownicy zamiast wymyślać i rysować (choćby w Paincie) swoje komiksy, zaczęli regularnie zalewać ten portal masą komiksów #!$%@? z Kwejka, Jebzdzidy, Chamsko i innych tego typu #!$%@?, w czym wśród contentu dominowały przetłumaczone serie z "Zachodu" (głównie Cyannide and Happiness oraz komiksy takiego Hiszpana, w których bohaterem był jakiś zboczony nerd w hipsterskiej czapeczce), a także Rage
Stooleyqa - @Techies: Kiedyś też wchodziłem na Komixxy.pl, ale ta strona zeszła na ps...

źródło: comment_qt0Pf2GoL6jUcXl7I7jFxRi7t6i2AOhj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Stooleyqa: wg mnie siłą komixów było właśnie to, jak było wszystko opisane, a nie rysowane. Więc korzystanie z szablonów było jak najbardziej ok.
Później zaczeli tworzyć jakieś zlepki z głupkowatymi minami, jeszcze później dzieciarnia zaczęła 'rysować' jakieś własne #!$%@? dopisując do tego denną historyjkę. Wtedy przestałem to w ogóle przeglądać.
hpiotrekh - @Stooleyqa: wg mnie siłą komixów było właśnie to, jak było wszystko opisa...

źródło: comment_qx8CvlhCjzHdWz4oSosRsigVaWOr18MQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Techies: Echh, pamiętam jak byłem tam moderatorem, a potem mnie wywalili po 2 tygodniach, hehe. No fajna strona to była, ale gdzieś od 2013 zmieniła się w szajs. A może to nie jest wina strony, tylko my dorośliśmy?
  • Odpowiedz