Wpis z mikrobloga

Zna ktoś jakieś dobre kanały albo strony o HSie, poradniki albo coś wartego polecenia? Wiem że jest MKRR na YTbie. Bym chciał się coś dowiedzieć bo moja gra zazwyczaj się kończy tak że typy przyzywają tą #!$%@?ą kałamarnicę Cthuna i mi gierkę przegrywa xD

#hearthstone
  • 6
@Szczykawa: Poradniki Trumpa na Youtubie polecam. Ze streamerów bardzo spoko jest Disguised Toast np., zawsze zna jakieś ukryte ciekawostki/interakcje. Z areny najlepszy Kripparian. Ale generalnie streamy Thijsa, Doga, Trumpa, Amaza, Savj-za, Kolento... Którykolwiek oglądaj, zaznajom się z meta-game jaka panuje, jakie są decki, która karta co robi, uzupełnij kolekcję i bzikaj. :)
Bym chciał się coś dowiedzieć bo moja gra zazwyczaj się kończy tak że typy przyzywają tą #!$%@?ą kałamarnicę Cthuna i mi gierkę przegrywa xD


@Szczykawa: To poczekaj aż Cię druid zabije w 4 turze xD A tak na serio to polecam to co panowie wyżej. MKRR sobie odpuść, nie mam pojęcia jakim cudem ma aż taką widownie. W constructed polecam jeszcze Noobusera, dobrze tłumaczy zagrania.

Z areny najlepszy Kripparian


@Dawidinho8: