Wpis z mikrobloga

Jeśli chcę zacząć kupować ciuchy dobrej jakości (jeansy, chinosy, koszulki) i jednocześnie mieć za co jeść, to od jakiego sklepu zacząć? W centrach handlowych materiał to jakiś dramat, przeciera się w kroku po kwartale, rozmiarówka też ciężko, o wykończeniu nie wspomnę. Wstępnie zeskanowałem google, to unhuman.pl mi się spodobał. Wołam #streetwear #modameska
  • 28
  • Odpowiedz
@cobytuzjesc: nic takiego nie napisałem.. chcesz kupować i mieć za co jeść.. szukaj po wyprzedażach, bo tego jest masa.. może na polskich stronach trochę mniej, ale idzie coś ustrzelić.. po galeriach nie ma sensu łazić, bo tam wszystko przewartościowane i chłam ogólnie..
  • Odpowiedz
@PeterFile: Wczoraj z galerii kupiłem w sumie za 180 zł markowe buty i bluzę. Nie widzę problemów w znalezieniu sobie czegoś odpowiedniego finansowo. Szukajcie a a znajdziecie.
  • Odpowiedz
@Siekas: pochwal się co tam kupiłeś, bo 180zł to w sumie niewiele jak za buty + bluza.. chyba, że combo ccc + fruit of the loom xD
trochę źle się wyraziłem, ale w galeriach jest znacznie mniejszy wybór niż online, wyprzedaże to przeważnie rozmiary nikomu nie pasujące, bo wszystko już się rozeszło w mig.. również efekty poszukiwań nie są współmierne do wysiłku i czasu xD
  • Odpowiedz
@cobytuzjesc: za 200 to na zalando znajdziesz dużo 511 od levis'a jak odpowiednio trafiasz. Ja czasem kupuje levisy po 100 na zalando jak jest promocja i akurat trafie rozmiar. Polecam zmierzyć w stacjonarnym sklepie i kupić na zalando XD
  • Odpowiedz
@cobytuzjesc: ale wiesz na zalando to nie jest tak, że pomyślisz sobie-oo dziś chce sobie kupić spodnie i kupujesz tego samego dnia. Trzeba obserwować i czekać na okazje. Tzn bez przesady, raz na tydzień warto przejrzeć i zobaczyć na co mają promocje.
https://www.zalando.pl/levi-s-l8-slim-straight-jeansy-slim-fit-le222g04q-k12.html

Tutaj masz kilka modeli 511, mi się je udało upolowac jak były po 105 zeta, ale cena nadal jest atrakcyjna.
  • Odpowiedz
@cobytuzjesc: ale z tej karty chyba nie ma żadnych bonusów, sam mam, zawsze daje i .|.. Jedyny plus jest taki, że jak zgubisz paragon to nadal mozesz reklamować produkt bo oni rejestrują go na kartę.
  • Odpowiedz