Wpis z mikrobloga

Na początek chciałbym się ze wszystkimi przywitać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tej pory tylko czytałem wykop ale po tym co dziś zobaczyłem postanowiłem założyć konto i podzielić się z Wami swoimi przemyśleniami.

Na wstępie, reportaż TVN oparty głównie o "zniszczenie" biznesu gościa z tej całej Grubej Ryby. Oczywiście nie pochwalam zachowania tucznika ale trzeba otwarcie przyznać że gość w stosunku do grubasa był chamski i mimo że nie powiedział tego wprost to była to rozmowa na zasadzie ,,gościu #!$%@? mnie obchodzi że chciałeś zjeść rybę, nie dowiozę i #!$%@? jak coś Ci się nie podoba" szczerze? gdybym ja zadzwonił wyjaśnić sytuację z odmową realizacji zamówienia mimo iż błąd podobno leżał po stronie pyszne to oczekiwałbym przeprosin i zapewnienia że firma wyjaśni tę sytuacje z portalem na którym się reklamuje aby więcej do tego typu sytuacji nie doszło a jak to wyglądało to zapewnie każdy tu obecny doskonale wie. Już pomijam fakt jak ten lokal wygląda, niczym nie różni się od budy z kebabem na dworcu PKS w każdym większym mieście ale może faktycznie mają dobre jedzenie, kto wie..

Dodatkowo odniosłem wrażenie, że TVN dowiedział się że ma nagrać materiał 5 minut przed jego emisją. Wydają się zupełnie nie przygotowani, nie do końca wiedzą czego się czepić chodź chyba przyznacie że materiał ogólnie dostępny w internecie jest na prawdę konkretny i można z niego zrobić porządny materiał. Szczerze mówiąc oglądając to byłem mocno rozczarowany...

I na koniec.. Konfrontacja na żywo z Urzędniczej. To że magical się tam nie pokazał uważam za spory strzał w kolano. To była Twoja życiowa szansa grubasie aby zebrać swoich znajomych, ludzi którzy stoją za Tobą i zrobić tam przysłowiową wojnę na żywo. Przecież to byłby największy hit polskiego YouTube'a którego nikt by jeszcze długo nie przebił i miałbyś taką reklamę że się w pale nie mieści. Łysy również mógł porozmawiać z redaktorem, na pewno wyszłoby mu to na dobre.

Jeżeli ktoś doczytał do końca moje wypociny to bardzo dziękuje za uwagę i pozdrawiam wszystkie wykopki
#danielmagical