Wpis z mikrobloga

#telefony #pytanie #pytaniedoeksperta #nokia #nokia3310 #pomocy
Witajcie Mirki. Zacznę od tego, że kupiłem starą Nokię 3310 z nową baterią i ładowarką. Kiedy do mnie przyszła chciałem ją włączyć, próbowałem kilka razy, ale nic się nie zadziało, nie podświetliła się, nie pokazał się komunikat "brak karty SIM", ani nic z tych rzeczy. Uznałem, że jest rozładowana i podłączyłem ją do ładowania. Ładowanie rozłączało się po chwili jak gdybym odłączał ładowarkę. Upewniłem się czy ładowarka dobrze siedzi, próbowałem kilka razy odłączać i podłączać i nic to nie dało. Wziąłem inną ładowarkę. Ta ładowała telefon dłużej, ale kiedy po kilku godzinach spojrzałem na ekran, żadnego ładowania nie było. Boję się, że te problemy mogły źle wpłynąć na formowanie baterii (która zgodnie z ogłoszeniem była nowa), bo dzisiaj telefon wyłączył się, kiedy bateria teoretycznie miała jeszcze połowę naładowania i nie chciał się już włączyć. Teraz podłączam już trzecią ładowarkę i ładowanie wciąż wcześniej czy później się rozłącza. Ktoś może mi wytłumaczyć w czym jest problem? I co z formowaniem/formatowaniem baterii? Totalnie poszło się... chrzanić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
  • 1
  • Odpowiedz