Wpis z mikrobloga

@n_____S: z rok temu jak jeszcze zagladalem na telchine to jakis koleszka pisal, że mu #!$%@? telefon z pudełka, nie pamietam jak to sie skończyło. Ja zawsze kręce unboxing przy droższych zamówieniach własnie po tym nieprzyjemnym doświadczeniu i po tym jak taki unboxing ciut wczesniej uratował mnie od wałka na ali (kupiłem telefon w bdb cenie.. refuba podrapanego, bank oddał kasę). Po prostu walę telefon w uchwyt za 1$ jak
  • Odpowiedz
@Domenico: OHO już ból dupy biedaków w #!$%@? za 500 zł że kupiłeś sobie mix-a za ich pensję z kasy w biedrze xD Powodzenia z odzyskiwaniem kasy życzę.
  • Odpowiedz
  • 6
@rothenburg-vw takie mam wrażenie, liczylem na jakąś podpowiedź co dalej z tym zrobić, zdziwienie że nie kręcę otwierania paczek? Zawsze wszystko przychodziło, może czasem pogniecione a nie puste pudełko. 4 inne telefony były w pudełkach. Żałuję że tu w ogóle się tym podzieliłem.
@Seid dzięki, dam Ci znać jak to się skończy.
  • Odpowiedz
@Seid: przecież Mi Mix chyba dalej kosztuje 2.5K, to jest tanio jak barszcz jak na flagowca ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Nie wiem kto by miał ból dupy o kasę jak Note 8 chociażby 4,5K :D
  • Odpowiedz
@MZ23: Dlatego podałem pensję kasjera :D Mimo wszystko dalej ni rozumiem komentarzy pewnych zawiści i typu "na biednego nie trafilo" xD
  • Odpowiedz