Wpis z mikrobloga

@Ewentualnie: '' Podoba mi sie w nim muzyka ktorej slucha'' serio? XD Albo ''wlasny styl''. Toz to nie jest nic lepszego niz ''fajna dupa cycki, nogi czy tam fajna z ryja''
Zero ''to, ze jest dobrym, uczciwym, kulturalnym czlowiekiem'' tylko #!$%@? wlasny styl, muzyka, inspiracje (bedzie sie piol po szczeblach kariery) checi do pracy (szansa, ze bedzie dobrze zarabial) hooby i zainteresowania (bo jak by mi sie jego hobby nie podobalo
@pannazuzanna: nie widzisz roznicy miedzy dobra dupa a jaka muzyke ktos slucha? Po za tym pominales dwie wazne cechy inteligencja i charakter. A co do inspiracji to chyba jest istotne czy Twoj partner ma jakies ambicje czy tylko stawia na minimum wysilku
@Ewentualnie: Specialnie przekoloryzowalam. Przeciez oczywistym jest, ze normalny facet nie zachowuje sie jak na powyzszym obrazku. A co do muzyki to nie, uwazam, ze dobre cycki czy tylek sa wazniejsze niz gust muzyczny. Gust to gust, kazdy ma swoj, mam kogos specialnie cenic za to jakiej muzyki slucha? No bez jaj. To juz na serio wyglad jest istotniejszy. Moze mi sie podobac, ze moj facet lubi te same zespoly co ja,
@pannazuzanna: gust muzyczny odzwierciedla osobowość i nie mówi mi, że nie widzisz różnicy wśród ludzi którzy słuchają muzyki klasycznej, a np techno. A co do "normalnych" facetów, to zależy co rozumiesz przez to słowo, bo z definicji większość definiuje normalność, a jak patrzę na takich przeciętnych facetów to wcale nie jestem pewny, czy to faktycznie jest tak bardzo naciągane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ewentualnie: Wiesz, nie kazdy kto lubi techno jest technozjebem, nie kazdy kto zna na pamiec teksty discopolo jest prostakiem, nie kazdy kto slucha metalu biega w glanach a ten kto slucha muzyki klasycznej nie musi byc wybitnym intelektualista. Nie oceniam ludzi po tym jakiej muzyki sluchaja bo to jest bardzo maly element zycia a juz napewno nie uwazam by gust muzyczny mogl byc czyms za co ludzi nalezy doceniac czy chwalic.
@pannazuzanna: nie kazdy, tak mozna powiedziec o kazdym ;) a w praktyce wychodzi ze statystyki sie jednak sprawdzaja. To jest jak narzekaniem na mature z polskiego, ze mozna napisac duzo rzeczy ktore nie sa w kluczu, a w praktyce 90% ludzi nie wychodzi po za niego.
@Ewentualnie: Dlatego napisalam, ze gust muzyczny moze mowic nam o osobowosci jezeli jest duza czescia zycia danego czlowieka. Co powiesz o ludziach ktorych wzrusza muzyka powazna, w aucie sluchaja klasykow rocka a po pijaku spiewaja piosenki slawomira i nocnego kochanka? Co to mowi o ich osobowosci?
Ja pisze o ludziach ktorzy lubia sobie posluchac danego gatunku a nie zyja w rytm swojej ukochanej muzyki. Nadal jednak nalezy oceniac ludzi za to