Wpis z mikrobloga

Szukam dobrego mirka który posiada uszkodzony #tablet #nexus7 2012 ale w którym działa digitizer. W moim używanym przez dziecko aktualnie padł dotyk. Chciałbym go naprawić, jednak z uwagi na kiepską opłacalność zamawiania nowej sztuki i ryzyko, że nie uda mi się odłączyć ekranu od popsutego digitizera szukam jakiejś alternatywy. Może ktoś posiada uszkodzonego dawce części? #naprawa #zadarmo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Proces rozdzielenia nie przeszedł poprawnie. Ekran z Chin kosztuje 70zl z Chin.. A tablet można kupić w promocji w hipermarket za 100zl i chyba nie ma sensu zamawiać części. Może na allegro trafi się jakas licytacja i okazyjnie kiedyś go złożę.
  • Odpowiedz