Wpis z mikrobloga

Gdyby znalazł się jakiś wykopek który studiuje bądź już skończył nauka na Polsko Japońskiej i zechciał mi odpowiedzieć na parę pytań czy to w komentach czy na priv byłbym bardzo wdzięczny.

Chcę iść tam na informatykę zaocznie. Słyszałem różne, bardzo skrajne opinie i jestem zmieszany. Jak jest na prawdę?

  • 4
@JanekZeStudzianek: "Słyszałem różne, bardzo skrajne opinie i jestem zmieszany. Jak jest na prawdę?"
to było np pytanie xd

Generalnie jak z poziomem nauczania? Czy studenci to dojne krowy? I jak wygląda matematyka? #!$%@? czy da rade się nauczyć mając przeciętną bazę?
@Vernievsky zalezy jakie opinie slyszales to moge je potwierdzic lub zdementowac ze swojego punktu widzenia xD.
Ja ogolnie bylem na studiach dziennych wiec o zaocznych za duzo nie moge powiedzidc ale pewnie wykladowcy przewijaja sie ci sami.
Zaczynajac od poczatku to trzeba byc nastawionym na to ze albo ci zalezy i chcesz sie nauczyc i cos wyniec z tych paru lat na uczelni albo olewka ale i tak papier dostaniesz predzej czy
@JanekZeStudzianek: Dzięki :P

Ktoś ma jakieś uwagi co do wypowiedzi Janka? :D

Ogólnie chcę tam iść nie po papier, jestem 2 rok na inżynierii produkcji na sggw, niby miało być coś w miarę praktycznego a tu taki #!$%@? xD Sytuacja jak na 90% kierunków. Coś tam się interesuję informatyką, w miarę ogarniam c++/c, coś tam kojarzęz teorii sieci i kiedyś bawiłem się z css. A na infę nie poszedłem bo się