Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich wykopowiczów

Może i Ameryki nie odkryję ale zastanawia mnie fenomen tego osobnika. Bo po jego wpisach, tym co pokazuje, w jaki sposób pisze słowa, jakie przyjmuje na tych samojebkach, to zastanawia mnie czy ten człowiek jest zdrowy na umyśle skoro wypisuje że kończy z YT, albo usuwa profil na FB, albo że pozdrowień płatnych nie będzie bo była awaria "panpejdża" chodź na FB raczej rzadko się zdarza żeby były jakieś poważne komplikacje związane z działaniem samej strony, albo chwalenie się co rusz nowym zakupionym telefonem a potem żebranie o nowy telefon bo jemu się spalił procesor w poprzednim. Tu zachodzi pytanie to gdzie on te wszystkie telefony posiał? sprzedał do lombardu? To jest dla mnie nie pojęta rzecz i wątpliwym jest dla mnie to że on ma głowę w porządku. Ja bym na jego miejscu nie przybierał póz typowego koczkodana, i skoro ma żonę, ma dziecko to mógłby się już ustatkować/dorosnąć/odpuścić sobie a nie strugać z siebie debila na internecie, co prawda ja oczywiście nie mam tu nic na przeciwko wam, oglądając i czytając to co wklejacie/piszecie tutaj poprawiam sobie humor jak wrócę z pracy ale też na jedno zastanawia mnie fenomen tego osobnika. Ludzie w jego wieku (chyba jest po 30 ale to już wy wiecie i w razie czego uzupełnijcie mnie) potrafią się ustatkować i zająć się rzeczami bardziej ważnymi, a on jakoś ma z tym problem i co rusz szuka sposobów żeby jakoś jeszcze się wybić, jak nie dziwne pozy, zaczepki że chce się bić albo uderzanie w jeszcze bardziej niższych intelektualnie sławnych jak ten cały danielmagical że niby jego sława jest gorsza a on reprezentuje jakiś "poziom". Nie wiem ale dziwi mnie to.

Mam nadzieję że nazbyt filozoficznie ten wpis nie zabrzmiał. Pozdrawiam was wszystkich i życzę wam miłego wieczoru
#uszatylump #bonzo #gonzo #zgierskipej #klejnotmopsu #melin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zastanawia mnie czy ten człowiek jest zdrowy na umyśle


@Korsarz_Z_zaswiatuf:

Serio się zastanawiasz? Nie trzeba się chyba długo zastanawiać, żeby stwierdzić, że nie. Zobacz sobie jego pierwsze nagrania, jeszcze zanim się zżulił. Przecież już tam widać było, że nie wszystko z nim jest OK.

Tigre jest po prostu lekko upośledzony, a chlanie wcale mu w tym nie pomaga.
  • Odpowiedz
@Korsarz_Z_zaswiatuf: zobacz sobie stare filmiki Melina sprzed kilku lat o ostatnie.
Po przydzwonieniu deklem (podobno spadł z rusztowania) już mu się grubo w dzbanie poprzewracało, już teraz jednego zdania sklecić nie potrafi.
A zadawanie pytań co robi z fantami mija się z celem, bo to mitoman który wierzy we własne kłamstwa.
  • Odpowiedz
Po przydzwonieniu deklem (podobno spadł z rusztowania) już mu się grubo w dzbanie poprzewracało


@nama: a czy on przypadkiem kiedyś się nie wypucował, że skończył jakąś szkołę specjalną? To by w sumie wiele tłumaczyło.
  • Odpowiedz