Wpis z mikrobloga

#gpw
czy ktoś może pokusić się o analizę tego co się wydarzyło po wynikach na spółce CDR? Jestem podekscytowana wzrostami. Jak myślicie co się jeszcze wydarzy w najbliższych dniach? Ciekawe gdzie będziemy za rok o tej porze.
  • 5
@wiezik_patrycja: Też jestem ciekaw. Kupiłem na lokalnej górce jakiś tydzień temu, ale jak na razie nie żałuję. IMO do czasu premiery Cyberpunka czekają nas konsolidacje i wzrosty, 100 zł zobaczymy już niedługo, w miarę spływania pozytywnych informacji o Gwincie prognozuję dalsze wzrosty. Cyberpunka się trochę obawiam, nie wiem czy przyjmie się tak dobrze jak Wiedźmin a IMO każde niekorzystne info na temat tej gry będzie dołować kurs.
@wiezik_patrycja: 15 września CDR trafi do indeksu FTSE Emerging i wtedy niektóre fundusze będą musiały wykupić akcje CDR(podobno szacuje się je 1KK sztuk). Patrząc po wczorajszych i dzisiejszych obrotach zastanawiam się czy już tego nie zrobią.
@lkp0: Mnie się właśnie wydaje że fundusze zwietrzyły okazję i teraz mocno się ładują w spółkę. 15 września obroty pewnie będą duże ale chyba już kurs nie będzie miał takich wzrostów jak teraz dwa dni. Ale na giełdzie nic do końca nie wiadomo.