Wpis z mikrobloga

#dutyfreeisland #zegarki
Wiadomo może kiedy mają restock? Jak często, albo ile razy do roku? I czy ta subskrypcja w ogóle działa? Bo już bardzo dawno temu zasubskrybowałem kilka zegarków, ale żadnego powiadomienia nie dostałem i teraz nie wiem czy jeszcze nie było restocku, czy był ale nie dostałem wiadomości i znowu wykupili ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
@Hot_Head: Ja subskrybowałem kilka Orientów. Raz mi przyszło powiadomienie, ale albo jakiś błąd albo wykupili w minutę. Jak z nimi pisałem to mieli jakiś problem z gwarancją Orientów. Chwilowo wycofali je ze sprzedaży, ale to było kilka miesięcy temu i nie wiem jak teraz wygląda sytuacja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Hot_Head powiadomienia działają. Nie ma zasad co do restockow, na początku roku zawsze wrzucali większe partie, później to już loteria. Poza tym najbardziej popularne modele znikały w kilka/kilkanaście minut. Trzeba szybko się decydować jak już coś się pojawi.
@MortenH w sierpniu kupiłem po mailu właśnie. Na początku roku po odświeżeniu strony z orientem bambino już miałem status "niedostępny". Jak rzucą kilka sztuk (a tak jest najczęściej) to trzeba mieć farta...