Wpis z mikrobloga

@moorcin: Zależy co się zepsuje ale masz dwie opcje (zawsze do ustalenia z portalem):
- naprawa w PL a Banggood oddaje za to kasę,
- odesłanie do Banggood do naprawy (tutaj polecamy płatność przez PayPal bo mają program dzięki któremu oddają za odesłanie telefonu do Banggood, sami to używaliśmy).
@cebula_online: Z twoich wypowiedzi wynika (wiem, że będzie Ci trudno to przyznać), że lepiej poczekać i po urodzinach zrobić zakupy, bo wtedy będą ceny atrakcyjne a nie "sztucznie" atrakcyjne jak teraz z w czasie urodzin. Oczywiście mówię o niektórych rzeczach, bo np takie "2 w 1" teraz w urodziny są mega opłacalne.
@wally1976: Tu bardziej chodziło o okres do niedzieli kiedy trwają urodziny Banggood i oba portale ze sobą rywalizują o cenę. Na niektórych modelach widać już wzrost ceny względem dnia wczorajszego. Tak naprawdę ciężko wyrokować bo nie wiadomo co chińczykom w głowie siedzi. Gdybym miał gwarancję, że za kilka dni będzie taniej to bym napisał bo wtedy buduje się wiarygodność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cebula_online: HA! Mam Cię! Tfu! Was... ( ͡° ͜ʖ ͡°) A serio. Wiem, wiem, że tego nie ogarnia jedna osoba.

P.S. Dzięki Wam mam sporo fajnych itemów w domu za niezłe pieniądze.
P.S.'. Gratulacje za dzieci, niech się dobrze chowają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)