Wpis z mikrobloga

@Wergiliusz: No co ty, Axelio to tylko historia z kwiatami, plus jego kucomania a Wachu? Wachu to potężny zawodnik, IMO Axelio nie ma nawet do niego podjazdu. Wachu który ma żonę wysyła penisy różowym na PW, jest gruby i obleśny, zrobił fejkową stronę (pewnie komuś za to zapłacił) żeby zdobyć adresy różowych... Nie ta liga panie, Axelio IMO odpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SmallCaracan:
@Wergiliusz: a ja tam nie rozumiem, co tu robi Axelio. Ja wiem, że to debil i w ogóle, ale na stulejkę raczej się nie nadaje. Moim zdaniem to równie dobrze mógłby być blubi_su (ten co się #!$%@?ł na motocyklu), bo też jest medialny i nikt go nie lubi xD A historia z kwiatami to jednak za mało. Dlatego będę głosował na Wachu, bo jednak ma pewien kunszt
  • Odpowiedz
@yourgrandma: Axelio jest reprezentantem grupy, która jak najbardziej zasługuje do uznania jej przynależności do przegrywów - kucy. Mało tego, Axelio jest kucem klasycznym, można powiedzieć konserwatywnym, a takie kuce były "modne" już ładnych pare lat temu około rku 2012, wtedy kiedy popieranie Korwina nie było jeszcze aż takim obciachem. Poza tym incydent z Miecugowem podkreśla jego trudność do odnalezienia się w świecie pluralistycznych poglądów, jego brak akceptacji dla świata taki,
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że definicja przegrywu może być różna. Dla jednych przegryw to piwniczak bez dziewczyny, dla niekoniecznie. Uważam, jednak, że na postać (dla mnie wybitną) - Axelio, należy spojrzeć kompleksowo.


@Wergiliusz: w takim wypadku brakuje Gruszki92, jako reprezentanta przegrywu lewicowego, niestety ja np. za późno przypomniałem sobie o tej ogromnej postaci i jego olbrzymiej aferze.
  • Odpowiedz