Wpis z mikrobloga

Słucham właśnie podcastu M. Juroszka (prezes STSu) oraz Olka Wandzla. To co ten człowiek (Juroszek) wygaduje nie mieści się we łbie, typ nawet nie kryje się z tym, że traktuje klienta jak śmiecia, który ma mu ładować pieniądze do kieszeni. Jestem na 16 minucie (z 90) i gość zdążył się pochwalić m.in., że nie chciał wypłacić kobiecie uczciwie wygranych pieniędzy i sądził się z nią przez 2 lata. Teraz uwaga, cytuje: "Wszyscy [menedżerowie, prawnicy] mówili mi, że ta sprawa jest przegrana i nie mamy szans. Ale jeśli ta kobieta będzie chciała u nas zagrać - to już sobie nie zagra" XDDDDDD Wielka tragedia. Typ albo jest bezczelny albo oderwany od rzeczywistości.
#bukmacherka #ustawahazardowa
  • 10
@kipi32: Polecam [ten artykuł]https://www.forbes.pl/przywodztwo/prezes-st-mateusz-juroszek-glowny-bukmacher-kraju/8tv072j) aby dowiedzieć się więcej skąd kasa na firmę i jak funkcjonuje. STS wygrał na aktualnej sytuacji związanej z legalizacją bukmacherki. Na przykład bet365 próbowało wypracować kompromis aby zalegalizować swoje usługi w Polsce jednak polski rząd był bardzo niechętny do współpracy. Komuś ta sytuacja jest na rękę i z pewnością nie są to podatnicy.
@kipi32: wręcz przeciwnie, facet nie jest oderwany od rzeczywistości, tylko twardo stoi na ziemi. Po wprowadzeniu poczuł się jak Bóg i jest tak bezczelny, że nawet z tym się nie kryje. Według mnie już dawno sts powinien mieć odebraną licencję za swoją działalność, przypominająca raczej mafię albo co najmniej piramidę finansową. To co tam się dzieje to okradanie ludzi "w majestacie prawa". Dawno powinien tam wkroczyć NIK i prokurator