Wpis z mikrobloga

Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam Xiaomi Mi 5s Plus 6/128GB no i niestety się skopał.. Komputer go widzi jako nieznane urządzenie (sprawdzałem na kilku kablach i PC).. W trybie fastboot i recovery też jako nieznane urządzenie i mam problem bo mam wgrane Xiaomi.Eu i TWRP (nie mam roota). Do tego mam od początku taki bug, że wskaźnik pokazuje zawsze 100%.. A po resecie zawsze pokazuje 8% i bez ładowarki w ciągu 20 minut dochodzi do 100% i tak wisi.. Co prawda bateria trzyma normalnie ale jednak jest to uciążliwe. Mam na aliexpress gwarancję TWG do grudnia. Wiem, że ona różnie działa etc.. Jednak spróbować nie zaszkodzi, bo i tak mam teraz upośledzony telefon ( ͠° ͟ʖ ͡°) .. Wysyłał ktoś z was telefon do nich z TWRP i Xiaomi.Eu ? Uznają mi to, czy jestem w sumie już na przegranej pozycji przez ten system? Dodam że przy starcie mam jebitny napis pod logo Mi że jest Unlocked ( ͠° ͟ʖ ͡°)

#xiaomi #aliexpress #twg #chinskiecuda #gwarancja
  • 3
@losowosc: prostym jezykiem napisalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) , wydaje mi sie ze uwalony port mam w tel.. bo jest blad błąd deskryptora w menedzerze urzadzen.. a kazdy inny tel widzi bez problemu

@leszek_SK: Jakby sprawa była tak prosta to bym nie pisał... wszystko chodziło ciągle i kilka dni temu padło

Twrp 3.0.2

Ogólnie mam zamiar go wysłać i niech się z tym męczą tyle że
źródło: comment_BjvQ7v8ahcAj96ebZ1UTrunU0oKFlxHH.jpg