Wpis z mikrobloga

@heterodewiant44 kup motul 8100 x-cess za 139 na allegro. Bardzo dobry olej samochod ciszej pracuje. Ale jak nie chcesz duzo pieniedzy wydawac to shell ma bardzo dobre oleje po 95 zl ewentualnir mobil. Lepszego ci nie potrzeba. Dodam tulko ze castrol zostawia brud w silniku
  • Odpowiedz
Dodam tulko ze castrol zostawia brud w silniku


@pedrovegas: xd

Jak zmieniasz olej co 100k to tak jest, jakoś ja leje castrola do moich aut od ponad 20 lat i nigdy nie było ani grama nagaru. W moim przedpotopowym E91 jest nalatane ponad 300k, olej zmieniany dziesiątki razy, zawsze ten sam castrol, silnik suchy, czysty, co tu jeszcze dodawac?

@heterodewiant44: lej taki, jaki jest rekomendowany i nie sluchaj sie znawcow
  • Odpowiedz
@estkt też lałem castrol edge od paru lat dopiero od dwoch lat zmienilem na Motul i jestem zadowolony. Co do castrola takie opinie chodza ze brudzi silnik niewien może to tylko plotka. Wiem tylko ze castrola musialem dolewac w trakcie eksploatacji motula nie dolewam nic i to byl glowny powod zmiany oleju
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: Nie lej castrola, ja widziałem jak wyglądało wnętrze n42b20 po laniu przez całe jego życie (regularnie zmienianego) oleju castrol edge 0w30 (czyli tego zalecanego do n42b20).
Polecam Motula/Valvoline 5w40.
  • Odpowiedz