Wpis z mikrobloga

@dyndi: tak myślałem nie raz, firma elektryczna co robiła ten basen nawet się pytała czy nie chce do nich, ale prawdę mówiąc za bardzo się przywiązałem do ludzi co tu pracują, ale na razie mi kasa starcza wiec na razie nie zmienię
  • Odpowiedz
@dyndi: a po za tym to się jeszcze ucze na tym obiekcie, nauczyłem się samemu jak zrobić inteligentny dom, z każdym remontem czegoś nowego się ucze, jak uznam że już niczego sie na nauczę to będzie trzeba zmienić na prace gdzie sie czegoś innego naucze, na którym? bo mamy 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanCzajstow: No na tym nowym.
Chciałbym zarabiać kiedyś jako elektryk z niecałe 10kafli miesięcznie więcej mi nie potrzeba...
W Polsce pewnie zarobię z tego połowę ale w Niemczech być może coś się ogarnie xd
Gdzie zacząłeś chodzić na elektryka?
  • Odpowiedz
@dyndi: matka do mnie ciągle ze sasiad w niemczech pracuje jako elektryk ,a 5,5 tysiaca pln, xD też bym chciał ale to raczej po studiach i z ogromną wiedza, uczyłem się w koszalinie na jedności
  • Odpowiedz
@PanCzajstow: Wiem ale chodziłeś do zawodówki technikum czy gdzie jeśli można spytać?
Bo jestem ciekaw, dałbyś mi przykład w sumie, bo po zawodówce można się dalej dokształcać
  • Odpowiedz
@PanCzajstow: Technikum dla dorosłych trwa 2lata i jest tylko 2dni w tygodniu z tego co wiem, czyli w sumie tak jak do technikum od razu i jeszcze rok dodatkowo.
  • Odpowiedz
@PanCzajstow: Ale też po zawodówce od razu masz pracę, a po technikum tak trochę średnio. ( tak czytałem w internecie )
Masz praktyki w zawodówce co tydzień i w dodatku zarabiasz jakieś tam małe kwoty za pomoc na praktykach ale zawsze coś.
  • Odpowiedz
@dyndi: tak, tu sie zgodze odrazu po technikum poszedłem sobie na studia od tak zobaczyc w międzyczasie wysyłałem CV do firm byłem na kilku rozmowach i ciagle słyszałem ze wie Pan technik fajna sprawa ale weźmiemy typa z zawodówki bo ma "praktykę" xD #!$%@? tam ze sam sie doszkalałem i zanim przyszedłem do technikum już wiedzialem co i jak eh, to sie #!$%@? poszedłem do UP no i na staż
  • Odpowiedz