Wpis z mikrobloga

czy ktos wie gdzie cale zycie pracowal jaca? bo na pewno nie przy remontach ani na budowie jak on co chwile z kazdej fuchy wylatuje i sam nie moze od 3ech miesiecy ogarnac remontu lazienki? podobno byl bezdomnym smieciem a menelica przygarnela go z ulicy i zalatwila mu prace na budowach? ale co z tego jak on sie tam nie nadaje i ma dwie lewe rece i nic nie potrafi? tylko grubas stworzyl mit, ze jaca to zlota raczka a gimbusy lyknely. on ma w ogole jakis fach w reku czy to typowy cygan? mysle, ze wkrotce ostatecznie go wyjebia z chaty za nierobstwo i znow skonczy na ulicy nasz jaca biedny :-/
#danielmagical
  • 13
  • Odpowiedz
@ALFONZO: Ogólnie to to z Gohą to podkoloryzowane. Oni się poznali tak, że Jaca prawie wpadł pod taksówkę i Goha go wyciągnęła i umówili się na harnasia. I tak pewnie już zostało.
  • Odpowiedz
@ALFONZO: wiesz wydaje mi się że Jacuś to taki typowy random po zawodówie który podobno zrobić wszystko a jak co do czego to wychodzi straszny #!$%@?, bo jednak to całe życie jego kariera zawodowa to było chlanie a jak w latach 90/00 jeszcze każdy miał wyjeb jak byłeś to Jaca se pracował, zobacz że żaden z niego glazurnik, stolarz, murarz, nie ma "specjalizacji" na tej budowie znając życie to nosił
  • Odpowiedz
@ALFONZO: żeby uniknąć mitomanii, to ze streamu wiem, że Jacę zdradziła żona i wywaliła z domu. Gochę poznał, kiedy był bezdomnym, ae w jakich okolicznościach, gdzie i kiedy ją poznał, to nie wiem. W czasach PRL każdy chociaż ten zawod zdobyl, bo było OHP dla mlodej patologii, ktora nie chciala chodzić do szkoły, etc. W tym OHP mieszkali, odrabiali wojska, no i konczyli podstawówke i zawodowke. Wiec jaca na pewno
  • Odpowiedz
@Marcia_Here: no on dostaje rente 400 zl. ale wplywa na konto jego siostry, bo boi sie komornika jaca i nie ma konta bankowego na siebie zalozonego. ale ostatnio jego siostra skumala sie, ze im sie powodzi i powiedziala, ze rente bedzie brac dla siebie :d gocha zrobila o to awantuje wielka i #!$%@? jace
  • Odpowiedz