Wpis z mikrobloga

@WykopekLolek: tak. Pamietam pierwszy dzien w technikum, jak kazdy sie poznawał, to laska do mnie podeszla coś tam gada (ze stresu juz nie pamietam co) i mnie jakby zamurowało, zaczeło sie kręcić w głowie i czułem się jakbym się pod ziemie zapadał i ogolnie tak jest prawie za kazdym razem jak jakas laska coś do mnie próbuje mówic, albo uciekam, albo nic sie nie odzywam i czekam aż da mi spokój.
@Sinulan: Możliwe że masz jakiś kompleks. Najważniejsze jest żeby nie mieć kompleksów, pamiętaj. Przemyśl to głęboko i zastanów się co chciałbyś w sobie zmienić. Na przykład popraw wygląd ciała, zmień fryzurę, ubranie w zależności co Cię męczy. Zapraszam na priv jakby coś ;)
/W #!$%@? ważne jest poczucie własnej wartości. Musisz uwierzyć w to, że podobasz się jakiejś dziewczynie
@WykopekLolek: No schudnąć bym mogł, bo waże 73kg przy wzroscie 174 :( no i mam takie cyce z tłusczu troche xD ale nie wiem. Możliwe, ze mam traume do kobiet, bo pamietam jak od dziecka sie ze mnie wyśmiewały, zabierały zabawki, ale ja nawet nie wiem jaki jest powod tego wysmiewania, nigdy nic nikomu nie zrobiłem. Siedze cicho i spokojnie w kącie lub 1 ławce. Wiem, że się użalam, ale ja