Wpis z mikrobloga

Chcialbym tutaj podsumować, swój poprzedni wpis. Dotyczący ogłoszenia na OLX na którym rzekomo oferowałem darmowego świeżaka.
https://www.wykop.pl/wpis/26478713/5-minut-temu-stworzylem-ogloszenie-na-olx-ze-oddam/94119785/#comment-94119785

W zaledwie 4 godziny. Miałem 224 wyświetlenia ogłoszenia i 25 odpowiedzi. Już teraz wiem jak czują się ładne różowe paski na portalach randkowych. ()

Prawie każdą rozmowę kończyłem stwierdzeniem. Spóźnił się pan/pani 10 minut temu przyszedł pan i zabrał zabawkę dla pieska XD
Osobom pytającym o możliwość wysyłki, odprawiałem tekstem "Wole dla psa oddać niż po pocztach łazić. " i też zdjęcie pieska (ʘʘ)

O dziwo, nie udało mi się uaktywnić genu polaka walczącego, rodem z bitwy o croksy pod Lidlem. Nie udało też się sprowokować nikogo. Ludzie zazwyczaj nie pisali nic lub krótkie "szkoda" albo "trudno, dziękuję". Coś robiłem nie tak albo nasz wspaniały naród przejrzał na oczy i przestał się poniżać za darmowe ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie kopiuje rozmów, bo bym was zanudził. Pragnę serdecznie podziękować dla @DepartmentOfUnderpeople za użyczenie zdjęcia pieska.

Wołam @01010101013: @Oskarek89: @Grzesiek_astronaut: @Ra_V: @Helsantonio_Montes: @szczebrzeszynek: @RezuNN: @mariusz_wons: @JestemZSosnowca:
fruwajacydronik - Chcialbym tutaj podsumować, swój poprzedni wpis. Dotyczący ogłoszen...

źródło: comment_qWKAmJhiLsO31v2Xl2ClBFdyT2VRwz9u.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@fruwajacy_dronik: A jak dla mnie ta cała akcja z maskotkami jest żenująca z Twojej strony. Niejedno dziecko by taką maskotkę chciało, a jak rodzice nie kupują w Biedronce, to chętnie skądś przygarną. Teraz jest na to moda po prostu i to nie wynika z januszostwa. Moja matka dawno temu brała od koleżanek z pracy tazo z pokemonami, bo one by to wyrzuciły do śmieci, a ja zbierałam i potem wymieniałam
  • Odpowiedz
@Shanny: żadne dziecko nie ucierpiało, bo OP nie miał swiezaka do oddania. A dwa, że nikomu niczego nie obiecał. Są zasady i niech zbierają naklejki, jeśli mają parcie na jakieś maskotki.
  • Odpowiedz