Wpis z mikrobloga

@jamak94 idź do dermatologa po loxon 5% aby to zahamować, zbieraj kasę, jak będziesz bliżej trzydziestki to przeszczep. Niestety za wiele nie da się zrobić, nie polecam lykania tabletek
  • Odpowiedz
@stefan_banach: Niektórym robią się już w gimnazjum. Znajdziesz trochę młodsze roczniki z takimi zakolami. A gościu powinien prędzej schudnąć, niż martwić się tymi włosami.
  • Odpowiedz
@Rv0000: Gimnazjalisty z zakolami to nie spotkalem, ale wierzę Ci :P
I masz racje tez na jego miejscu bardziej martwilbym się bebzolem, ale pytal o zakola :P
Mam nadzieje, ze mnie to nie dopadnie bo nie wyobrazam siebie na lyso :D a te wszystkie zakola, placki i zaczeski u 30-40 letniego faceta niestety wygladaja fatalnie :/
  • Odpowiedz
@stefan_banach: Nie będę pokazywał swoich klasowych zdjęć, ale jeden z kolegów miał już wtedy trójkąt na głowie. Niestety niektórym robi się tak, już w okresie dojrzewania. Z drugiej strony inni zachowują dość gęste włosy do starczego wieku. Dużo zależy od rysów twarzy, u niektórych częściowy brak włosów nawet nie rzuca się tak w oczy.

Nie ma co rozpaczać nad rzeczami, na które człowiek nie ma wpływu. A taki brzuch akurat
  • Odpowiedz
@Rv0000: Zawsze mozesz zamalowac i pokazac tylko czerep :D
Jak ktos bierze sterydy, jakis testosteron czy cos to ok normalne, takie konsekwencje, masz babo tfu, masz koksie łysy placek, ale zeby miec takiego pecha i w tak mlodym wieku lysiec to juz naprawde dramat :P

Ja mialem swietnego trenera Heńka od tenisa stolowego, byl prawdziwym najprawdziwszym Cyganem. W wieku 75 lat byl w mega formie sportowej (ogrywal w tym wieku
  • Odpowiedz
@stefan_banach: A nie, ja akurat nie mam takich problemów. Co do wypadania włosów po sterydach to rzeczywiście prawda, ale też nie każdemu to się zdarza. Jeszcze gorzej jak żeńskie suty się po tym świństwie zrobią xD
  • Odpowiedz