Wpis z mikrobloga

#nootropy #noopept

Mirki, #!$%@?łem. Zacząłem zażywać noopept ok 3tyg. temu. (2gi raz w zyciu, wcześniej ciężko mi było powiedzieć, czy przynosi jakieś efekty, czy to były raczej skutki mojej wewnętrznej motywacji). Niestety w tym czasie 2-3 razy przerwałem jego zażywanie kilkudniowymi ciągami alkoholowymi (problemy emocjonalne spowodowane kłótniami w związku, ale nie o tym chcę pisać). Od 3 dni jestem trzeźwy i wznowiłem jego zażywanie, ale czuję że mój mózg to siano, mam mega problemy z koncentracją, już nie wspominając o próbie uczenia się na egzamin z matematyki wyższej, który mam za 4 dni. Próbuję to czytać, ale proste wzory są dla mnie niezrozumiałe, a definicje wydają się niemożliwe do zapamiętania. Czy ma ktoś jakąś radę? Opłaca się coś z nootropów załatwić na szybko co pomogłoby mi odzyskać jasność i klarowność myślenia? Czy to możliwe, że zażywany noopept nie przyniósł efektów, co jest raczej oczywiste, lecz do tego mi zaszkodził, przez używanie alkoholu? Pls help(,)
  • 7
@PrawilnyPiwniczak:
przy braniu noopeptu, jak dla mnie to zbyt mało. Musisz sprawdzić czy lepiej się czujesz z dodatkową choliną, czy obecna ilość jest w sam raz dla ciebie. Noopeptu biorę parę mg, może nawet koło 5mg + dużo choliny [w ciągu dnia może 1000-1500mg] i wtedy najlepiej mi się myśli, przy większych dawkach jestem już poirytowany i ciężko mi się skupić.