Wpis z mikrobloga

Hej mireczki,
Podzieli sie ktos wrazeniami jezeli chodzi o internet na mlocinach? Jest dobrze zle? providerzy jacys sa?
Ogólnie nadszedł ten dzien w moim życiu, że trzeba by w końcu kupić mieszkanie a nie wynajmować klitke do końca swoich dni. Wstępnie mój wybór pada na młociny więc chciałbym dopytać o prae drobiazgów.

Jeszcze jakbyście dali znać jak tam z powietrzem? Czuć to wysypisko z radiowa? Huta pyli jakoś mocno?

#warszawa #mlociny
  • 10
@miesozerna: Dzieki Ania :) Nocznickiego albo Sokratesa jeszcze nie zdecydowałem. Ogolnie chcialbym oddzielna kuchnie ale malo gdzie jest a jak jest to mieszkania 13k za metr. Oglądałem też w sumie obok Ciebie tam na Szulborskiej ale komunikacyjnie troche gorzej.
@Aiween: no z Szulborską rozumiem, w tej okolicy będzie fajnie za 2-3 lata, bo mam wrażenie że póki co jest bałagan i za bardzo nie mają pomysłu jak to komunikacyjnie ogarnąć.
czy Hami jest lepszy od Asia Tasty? :D nie miałam okazji, ale widzę że Ty to już musisz uważać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miesozerna: Jest inny i bardziej spolszczony jezeli chodzi i o wazywa.
W Asia testy lubie cielecine chrupiaca :), sajgonki czy Pho ktore sa spoko.

W sumie nie wiem, ktory wole. Do hamiego mam sentyment z czasu studiów jeszcze.
@miesozerna: a co do uwazania to rzeczywiscie musze, bo sie zapuscilem przez wakacje i w zasadzie nie biegalem, rower do pracy tez mi odpadal bo ciagle padało jakos do bani to lato. Staram sie nadrobic silownie od miesiaca ale tez w kratke bo suzkanie lokum zajmuje czas po pracy ;)