Wpis z mikrobloga

Lepiej nie udostępniać oficjalnych linków do Amaq Agency, gdyż strony te są przepełnione niewykrywalnymi wirusami oraz programami szpiegującymi. Ktoś wlezie w link i narobi sobie kłopotu :P
  • Odpowiedz
@RuskiAgent1917: Ech, co za bałwan... Nie pisz już więcej, masz mózg sprany jak kolesie z IS. Nie udostępniam linków każdemu, zobacz sobie strony na których trzeba płacić subskrypcje by dostawać najnowsze notki od IS (Memri TV, SiteIntel). A ty się plujesz ze nie dostałeś linka i nie możesz słuchać ich piosenek czy co tam chcesz.
  • Odpowiedz
@RuskiAgent1917: ja mu troche współczuję bo się wkręcił w temat ciut późno. Daesh ewidętnie upada. Heap nawet u radykałów zmalał. Magazyny dabiq i rumiyah też już mają problem z regularnością. Amaq pewnie przetrwa dłużej , to blog może będzie miał co robić, ale ilu to bęxzie zainteresowanych ?
  • Odpowiedz
Poza tym strony te są przepełnione różnorakimi drastycznymi scenami. Jakby nie było, jest założona przez sympatyków organizacji terrorystycznych. Zapewne nawet regulamin Wykopu zabrania publikowania takowych treści. Jeżeli komuś już cholernie zależy na znalezieniu strony, może grzebać w necie ile tylko chce.
  • Odpowiedz
@nieuwlaczajac: Ogólne to otworzyłem blog tylko po to, by podzielić się informacjami które śledzę. Są wakacje, jest trochę czasu. Później już mi się nie będzie chciało prowadzić bloga. Co znajdę, zostawię dla siebie lub prześlę dziennikarzom. Liczba odwiedzających blog jest całkiem spora, jednakże nieregularna. I niestety ale przyciąga także jednostki z takich państw jak Maroko czy Irak. Szkoda się babrać w tym gównie. Ale z czystej ciekawości warto było się
  • Odpowiedz
@RuskiAgent1917 kogo i po co informowałeś? Jest blog, sporo informacji i fajnie, że komuś się chce, choć kolega @peter5n wydaje się być trochę nietypowy ( posarinowa teoria spiskowa: wtyka z ABW, testująca, czy #!$%@? asadyści w głębi serca nie są zwolennikami terroryzmu)
  • Odpowiedz
@Pantokrator:

choć kolega @peter5n wydaje się być trochę nietypowy ( posarinowa teoria spiskowa: wtyka z ABW, testująca, czy #!$%@? asadyści w głębi serca nie są zwolennikami terroryzmu)


No właśnie dlatego się tym zainteresowałem i pewna osoba już go wrzuciła na magiel.
  • Odpowiedz
@RuskiAgentDonosiciel1917: Maglować to ty mógłbyś swoje jaja, gdybyś je miał. :) Blog jest całkiem legalny, nie zawiera zakazanych treści. Nawet jihadology.net nie zamknęli pomimo udostępniania egzekucji itp. A nawet gdyby to zrobili to ja nic nie tracę. A tak w ogóle to informacje zbieram nie ze stron, ale z prywatnych grup na Telegramie. Na stronach nie zawsze masz aktualne informacje.
  • Odpowiedz
No właśnie dlatego się tym zainteresowałem i pewna osoba już go wrzuciła na magie


@RuskiAgent1917: strach się bać, assadowcy putinowcy straszą innych ABW, no różne cuda wianki tu widziałem ale tego jeszcze nie.
  • Odpowiedz