Wpis z mikrobloga

Wiecie jaki jest problem ze smokami w #got? TO NIE SĄ SMOKI. Naprawdę w to nie wierzę, jest ktoś odważny kto niby wybije mi ten pogląd z głowy?

PRZECIEŻ TO PRZEROŚNIĘTE WYWERNY.

Taki Geralt z Rivii to jednym machnięciem by to załatwił.

Po lewej mamy wywernę (dwie nogi), natomiast po prawej PRAWDZIWEGO SMOKA (4 nogi).
t.....l - Wiecie jaki jest problem ze smokami w #got? TO NIE SĄ SMOKI. Naprawdę w to ...

źródło: comment_Q9HG3fpt2S4o5KmFPYfrB8wWNLibsI7J.jpg

Pobierz
  • 26
@the_white_crystal: były dziesiątki, ale masz wyjaśnienie z wiki:

They have four limbs: two wings, which are used as forelegs like bats and pterosaurs, and two rear legs. George R. R. Martin's dragons thereby differ from the traditional depiction of dragons as six limbed creatures. Martin came to his decision as he was bothered by the fact that no animal in nature has ever evolved in such a way (i.e. four legs
@the_white_crystal: To nie to samo xD Nie o to mi chodziło w moim komentarzu. Ty twierdzisz, że mi chodzi o to, że to jeden #!$%@?, bo też duża jaszczurka. Mam na myśli to, że każdy z twórców ma inną wizję istot w swoich książkach.
@Snufkin_91: Tego nie wiedziałem akurat. Ale w serialu na pewno nie padła wzmianka o żadnych wywernach, a op dał zdjęcie smoka z serialu. Nie pamiętam jaki jest opis smoka w książkach.