Wpis z mikrobloga

@bart-bednarek: Ciężko będzie wrócić na 0,00025 btc, zwłaszcza gdy cena BTC ciągle rośnie. Trudno też jest przewidzieć, jak to z altami bywa, gdzie kurs się zatrzyma. Jakby nie patrzeć, cena za coina to 0,35$, gdzie największy boom, to było 0,8$ a najniższy to 0,2$. Realnie w najbliższym czasie może to być 0,4 (i było nie tak dawno) - 0,5$.

Albo i nie, bo to alty są.

@sebastian-tuszynski: Ja nie znam
  • Odpowiedz
@sebastian-tuszynski: waluta, która przez dłuuuugi czas najlepiej się kopała na Nvidii, przynajmniej na GTX 1080 i chyba 1070.
@bart-bednarek: ja ufam, że wróci. Kiedyś musi odbić. Także ufam w magiczne 50-cent (o 0.9 usd jak było przez krótko już nie marzę), bo mam w nim ulokowane dość duże oszczędności, które teraz wynoszą 1/3 tego co wsadziłem.

@streetpunkpl: System nagród jest dość mały jeśli masz na myśli tamto za oglądanie
  • Odpowiedz
@Atexor tak tylko za rejestrację + wrzucenie gównofilmiku już jest kilkanaście, to będzie jakieś 4-5$, a koszt wyrobienia wirtualnej Visy do weryfikacji to 1$~ nie zdziwie się jak ktoś sobie bota do fraudowania setek LBC dziennie napisał :P
  • Odpowiedz
@streetpunkpl: rejestrowałem się i się za nie dostaje, a właśnie tej karty nie chciałem dawać. Nie pogrzało mnie. Nie wiedziałem, że można sobie takie wirtualne VISY robić.
  • Odpowiedz
@Atexor: @bart-bednarek:

No i właśnie, kopanie.

Przy obecnej cenie, waluta w okolicach 5-8 miejsca opłacalności. Dzisiaj kurs +7% skoczył i pierwsza 4. Niedługo sie pewnie wyrówna ze względu na trudnosć, ale zmierzam do tego, że jedynie czymś spowodowana pompa może wznieść cenę do 0,5$, bo zbyt opłacalne kopanie spowoduje zrzuty i kurs spadnie.

Ja też trzymam większość oszczędności w tej walucie. Ot po prostu kopię od jakiegoś czasu i się
  • Odpowiedz
@Nokiius: 7 miejsce? A co ogólnie kopiesz i jakie gpu? Ja się przełączałem pomiędzy ZEC/LBRY/SIGT i na stan obecny LBRY jest na topie. GTX 1080.

Liczmy na wzrost zainteresowania, bo się trochę potnę, jak to nigdy nie wróci nawet w 80% do ceny w której go kupiłem :D
  • Odpowiedz
@bart-bednarek: jaki pool? Flypool? Rig z gtx 1080?

Chodzi mi o przeliczeniu per gpu. U mnie lbry daje ok. 1.1 usd zysku (odejmuję za prąd), zaś zcash koło 0.9 max na flypoolu. Obydwa testowałem 24h aby wynik był miarodajny.
  • Odpowiedz
@bart-bednarek: a to trochę ciężko by było przeliczyć per 1080. U mnie po oc (pamięci) zcash miał (skakał) koło 510-540 hs. Według whattomine na stocku powinienem mieć 550. Nie wiem skąd oni tę z dupy wartość wzięli. Kopiesz w ewrb 0.3.4b?
  • Odpowiedz