Wpis z mikrobloga

Cokolwiek LG, samsungi z niskiej mają gówno-obraz (z mgłą, mlekiem jak zwał tak zwał), nie wyregulujesz ani kontrastem ani jasnością. LG z tanich pozostaje (pozostają jeszcze benq, asusy i aoc ale to już naprawdę poważny szajs, w sensie że jeszcze większe gówno).
@Fedain Tam głównie delle i samsungi bo najczęściej brane są te monitorki do biur itp. A zależy mi żeby zamówić ten monitor z amso, a nie od jakiegoś Janusza, cały podrpany itp.
@Hewrahaha: Straszny śmietnik, jak za moment nie popuchnął kondensatory to będzie problem z zimnymi lutami. Szczerze to odradzam ten śmietnik, ale jak musisz to widziałem z jednego LG i jednego HP (HP podobnie jak DELL nie robi nic sam tylko markuje).
@Hewrahaha nie napisałeś do czego to, ale zapodam standardową wykopowa odpowiedz: doloz milion dolarów i kup coś lepszego.... ja bym używanego za 300zl nie brał - jak od ok. 400-450 zaczynają nowki się 1920x1080, a z drugiej strony za pół darmo (100zl max?) można upolować starego 1280x1024 19" - jako drugi do tego co masz na przeczekanie. Potem jak już do zbierasz do porzadniejszego, to tego i tak będziesz chciał zostawić jako
@Uzytkownik_Wykopu Do codziennego użytku. Na fhd mi obecnie nie zależy, dopiero jak złożę nowego PC to zainteresuje się jakimś porządnym monitorem. Wszystko było by spoko, gdyby nie fakt że 300 zł to absolutny max ( z wysyłką i kablami) No i muszę to zamówić dzisiaj.