Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski czy jeśli #szpilki nie są waszym ulubionym obuwiem i jeśli macie świadomość, że szkodzą stawom i mają zły wpływ na kręgosłup, stopy, mięśnie nóg to jednak je nosicie gdy facet wam to zasugeruje? Ciągle trafiam na maniaków szpilek, a niestety doskonale wiem jak są szkodliwe. I taki dylemacik czy troszczyć się o zdrowie czy o fanaberie samców?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#rozowepaski czy jeśli #szpilki nie...

źródło: comment_9jo0XtcnirfhcgiKlAkUU7IF1s8bg0kz.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z moim różowym jest na odwrót, bo to ona chce nosić szpilki i nosi je prawie codziennie, a ja się tylko wkurzam, bo jak sobie wyobrażę jak to obciąża kręgosłup, ścięgna i kolana...
W każdym razie z postem się zgadzam. Jak facet wymusza na swojej partnerce noszenie szpilek to niech sam je nosi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Facet sugeruje a nie każe to w czym problem? Z sugestią można się zgodzić albo nie jeśli masz wątpliwości. Mój różowy w obcasie pomyka cały czas ku mojemu zadowoleniu, choć nigdy nie "sugerowałem" ale widziały gały co brały ( ͡º ͜ʖ͡º) bo jak dla mnie to laska powinna w szpilce pływać, biegać, spać uprawiać jogę, KAŻDA noga wygląda lepiej w szpilce a co za tym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobieta bez szpilek to nie kobieta. Nikt nie każe latać cały dzień wszędzie, do lasu itd. Ale na romantyczną kolację np. to jaka szkoda założyć? Albo do łóżka. I tak się mało w tym chodzi, większość takich oficjalnych wyjść to siedzenie. Zresztą kobiety którym pasują szpilki w większości mają prace siedzące, tyle co z auta do biura przejdą. Nikt nie oczekuje szpilek od pani w Biedronce bo to niedorzeczne i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nosilabym ale mam 176 cm wzrostu i wygladam jak żyrafa to raz, dwa moje stopy mają rozmiar 41, i ogolnie nie są zbyt piękne i zgrabne, są haluxopodatne i mam wysokie tzw podbicie. Jak tylko założę wyzszy obcas to zaraz dwa tysiace komentarzy OEZU ALE TY JESTEŚ WYSOKAAA!
  • Odpowiedz