Wpis z mikrobloga

Na blind guardian bym chciał ;-; ale w tym roku wrzesień na studiach mam taki, że mnie nie puściło, więc musiałem obejść się smakiem. Ale zazdroszczę!:)
  • Odpowiedz
@Theia: Ano, chyba trochę słabo wypromowany ten festiwal ( ͡° ʖ̯ ͡°) Warto założyć konto na Bandsintown, bo wysyłają powiadomienia o koncertach ulubionych zespołów, dzięki temu się dowiedziałam.
A Epica będzie jeszcze w tym roku w listopadzie w Krakowie, gorąco zapraszali na koncert i chyba się wybiorę, bo świetne wrażenie na mnie zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy członkowie zespołu niesamowicie się
  • Odpowiedz
@koniecznie: na epice mi się nie chciało pójść bo nie moje klimaty, na sonataartica byłem ale tak średnio ich słucham, a na blind guardian byłem i się dobrze bawiłem 3 raz już ( ͡° ʖ̯ ͡°) no ja o tyle dobrze że w warszawie mieszkam i w warszawie grali ostatnie 2 razy także nie musiałem mieć z kim jechać :D
  • Odpowiedz
@koniecznie: Jak dla mnie Edguy i Blind zagrali świetnie. Epica trochę za krótko i miałem wrażenie, że grali na siłę trochę. Szkoda, że sonata tak wcześnie i było mało ludzi:[
  • Odpowiedz
@koniecznie: ej, ale jednak przyjechaliśmy, a frekwencja słaba, bo w tym roku ceny za wysokie dowalili i jeszcze powpychali jakieś gówna typu Steve Aoki i czemu nie wspomniałaś o świetnym koncercie Alestorm z jeszcze lepszym zakończeniem
  • Odpowiedz
@koniecznie: mnie też Epica chyba najbardziej urzekła, szczególnie solówka na klawiszach będąc na fali ( ͡ ͜ʖ ͡) Bling Guardian i Edguy to klasa sama w sobie, Tobias mimo 40 lat na karku rozkręcił imprezę lepiej reszta młodzieniaszków razem wziętych, a Karol Wojtyła się w grobie przewracał #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sonata też całkiem fajnie zagrała, ale krótko
  • Odpowiedz
@koniecznie:
@FriPuc:

Blindzi to był sztos. Osobiście najbardziej podobał mi się Alestorm, wybawiłam się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Epica w porządku, aczkolwiek to nie do końca moje klimaty. Edguy baaardzo w porządku. Za to z takich, co kompletnie nie słucham - byłam na końcówce Hoffmaestro i żałowałam, że nie na całości, bo niezły koncert kręcili. Zmarnowałam tylko czas na Comie...

Btw. ciekawostka z profilu
v.....s - @koniecznie: 
@FriPuc: 

Blindzi to był sztos. Osobiście najbardziej pod...

źródło: comment_sXoCrVdaWImG19khqmvHTLDYC4xG3iOD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Edguy baaardzo w porządku


@veris: edguy to był taki sam sztos jak blindzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) no a alestorm to akurat świetny był ale osobiście wolę edguya czy blindów :P
  • Odpowiedz